Read the Official Description

Máte velký zájem o podnikání? Chtěli byste, aby provedla konkurenční míru, která nabízí maximální flexibilitu?

Naše Bachelor of Business Studies je "designer stupeň ', což vám poskytne flexibilitu studovat širokou škálu témat, včetně humanitních a přírodovědných předmětů, vedle svých podnikatelských subjektů poskytnout znalosti a dovednosti, které budete potřebovat na vašem pracovišti nebo budoucí kariéru ,

CSU má také velkorysý kreditní systém rozpoznat váš předchozí studium. S výhradou schválení univerzity, můžete použít svůj diplom nebo osvědčení IV kvalifikace zkrátit délku a cenu kurzu.

Pokud se vaše plány změní podél cesty, můžete ukončit míru s přidruženým titul v oboru Business Studies po dokončení 16 předmětů nebo s Diploma v Business Studies po dokončení osm předmětů.

The Bachelor of Business Studies je k dispozici na akademické půdě v Albury-Wodonga, Bathurst, Port Macquarie a Wagga Wagga; na Study Centres v Sydney a Melbourne; online; prostřednictvím partnerství uspořádání v Canbeře Institute of Technology (CIT) a severní Sydney Institute of TAFE (NSI); a na čtyřech místech v Číně.

Proč studovat tento kurz?

Důvody pro studium Bachelor of Business Studies v CSU:

 • můžete si vybrat z komplexní škálu podnikatelských i nepodnikatelských subjektů. Studovat až jednu třetinu svých předmětů v nepodnikatelské oblasti
 • pokud jste ukončily školní docházku, který si není jistý, která obchodní specializace chcete sledovat, můžete studovat řadu předmětů v Bachelor of Business Studies před přemístěním do jiné více specializované obchodní stupeň CSU. Můžete také přenášet z specialista na obchodní stupeň zpět do Bachelor of Business Studies
 • rozvíjet jak vaše podnikání a boční myšlení. Velké firmy upřednostňují absolventy, kteří mohou myslet na vlastní nohy a přístup obchodních problémů z celé řady různých perspektiv.
 • stáž je volitelná podle témat, které si vyberete, ale je to skvělý způsob, jak zlepšit své zkušenosti, pokud nejste v současné době na pracovišti
 • nabízíme celou řadu akademických Pomoc a osobní podpůrné služby, ať už studuje na koleji nebo online.

Téma volba

Budete mít možnost vybrat si předměty, které chcete studovat, přičemž jedinými požadavky jsou dokončení jeden domácí jednotky, jedna strategie předmět, ne větší než 12 úroveň 1 témata a alespoň čtyři úrovně 2 a čtyři úrovně 3 záběru. Dalším požadavkem je, že 16 z 24 předmětů musí být v podniku nebo disciplína obchodní účely.

Podpora Student

Naši studenti blouznit o naší vysokou míru podpory. Ať už navštěvovat školní areál nebo studovat on-line, můžete si být jisti podpory kvality vzdělávání a osobního kontaktu z lektorů a lektorů, kteří se chováte jako jednotlivce.

Jako student CSU, poskytneme vám přístup k akademické gramotnosti, vzdělávání a podporu početních úkonů a rozvoj dovedností. Ať už potřebujete podporu v matematice, angličtině, zkouška techniky, esej psaní nebo učení strategií, můžeme vám pomoci získat nebo zlepšit dovednosti, které potřebujete k úspěchu v univerzitních studiích.

Studenti jsou prezentovány s strategie a techniky, které jim umožní lépe podílet se na akademické činnosti. Studie podpůrné služby zahrnují:

 • individuální konzultace
 • dílny
 • drop-in relací
 • krátkodobé přípravné kurzy
 • svépomocné prostředky.

Pro on-line studentů, přednášející mají týdenní zasedání, kde oni přehled studijní materiály pro nadcházející týden. Navíc každý subjekt má fórum, kde můžete zadat otázky, nebo jít na blogy nebo chatech pro další informace a podporu. Všechny tyto podpůrné mechanismy vytvořit přátelskou, přístupnou studentské komunity, takže nejsou izolované, bez ohledu na způsob studia.

Kariérní možnosti

Jako absolvent, budete mít nárok vydat se na širokou škálu kariéry, včetně, ale ne omezený k:

 • vedoucí vývojový tým produktů
 • klientský servis / Bankovní poradce
 • Správce podpora reklama
 • social media / obec / online manažer
 • marketingový konzultant / výzkumník
 • vedoucí kampaně
 • Vlastník-manažer / podnikatel
 • manažerských pozicích vedení týmu nebo obchodní činnost v organizacích ne-pro-zisk.

Kreditní a cesty

Žadatelé, kteří úspěšně absolvovali příslušný certifikát IV, Diploma nebo Advanced Diploma v TAFE mohou mít nárok na úvěr až do výše čtyř jedinců (Certificate IV) až osm předmětů (diplom) nebo až 12 jedinců (Advanced Diploma) do tohoto kurzu , Zásluhu na předchozí vzdělání nebo studia na jiných vysokých škol budou posuzovány jako součást procesu žádosti a bude poskytnuta oprávněným žadatelům.

informace Vstupné

orientační ATAR

65.00 Univerzita bude připustit, aby žadatel se domnívá, že lze provádět navrhované kurzy s přiměřenou vyhlídkou na úspěch. Při určování vyhlídky žadatele na úspěch, univerzita zváží předchozí studie a / nebo jiné vědomosti a zkušenosti.

Vstupné je podle standardních kritérií CSU pro vysokoškolské kursy. Mezinárodní žadatelé musí také splňovat požadavky na přijetí CSU, pokud jde o požadavky na anglického jazyka.

Žadatelé o jeden z TAFE kloubové programů by měly předložit podpůrnou dokumentaci jako důkaz svého předchozího studia.

Program taught in:
Angličtina

See 10 more programs offered by Charles Sturt University »

This course is Online forma, Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date