Bakalář ekonomie (BSc)

Latvia University of Life Sciences and Technologies

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář ekonomie (BSc)

Latvia University of Life Sciences and Technologies

Bakalář ekonomie (BSc)

Ekonomické problémy jsou všudypřítomné a neodmyslitelnou součástí našeho života. Chcete-li pochopit, jak zlepšit životní podmínky lidí v jejich každodenním životě a jak řešit ekonomické problémy v hospodářských odvětvích, přijďte a připojte se k nám!

 • Titul: BSc v oboru ekonomie
 • Kredity: 240 ECTS
 • Doba studia: plný úvazek - 4 roky
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Školné za rok: 2000 Eur
 • Vstupné: dvakrát ročně
 • Kontaktní osoba: Dr.oec. Dina Popluga, dina.popluga@llu.lv
 • Akreditované do: 4. června 2019
proti

akademický profil

Tento program má za cíl poskytnout studentům znalosti a dovednosti potřebné, aby práce-ready a konkurenceschopné ekonomové v národních i mezinárodních trzích práce. Studijní program se skládá z povinných předmětů, volitelných předmětů a praktického výcviku, který vám dává:

 • analytické dovednosti a znalosti k pochopení ekonomické okolnosti v mikro i makro úrovni;
 • Schopnost analyzovat a kriticky hodnotit procesy a vzájemných vztahů faktorů, agrární a environmentální ekonomie, nebo v řízení podnikových procesů;
 • pochopení toho, jak se rozhodovat a řídit zdroje racionálně a udržitelným způsobem;
 • příležitost dostat se zajímají o výzkumné činnosti a povědomí o důležitosti celoživotního učení.

Budete mít možnost setkat dynamický a zkušený akademické pracovníky, získat specifické znalosti v zemědělské ekonomiky a zlepšit své znalosti v zahraničí. Plné - Čas bakalářský studijní program zahrnuje 4 akademické roky, kdy 1. a 2. ročníky vám dává obecné schopnosti a dovednosti pro ekonoma, ale 3. a 4. ročníky dát konkrétnější dovednosti v jedné z následujících specializace směry: Zemědělské a environmentální ekonomie nebo Business Process Management. Dále je uveden krátký průvodce jak si vybrat svou specializaci směr, ve kterém vaše volba vysoce závislá na Váš zájem a jaká bude konkrétní studijní obory v rámci jednotlivých zaměření směru:

Tento studijní program je doplněn o vypracování a obhajobě bakalářské práce.

Požadavky na přijetí

Žadatelé s úplným středním vzděláním jsou schváleny pro přijetí do programu. Žadatelé musí mít alespoň "uspokojivá" známku z matematiky, musí být schopny prezentovat dobrou znalost angličtiny (minimální - CEFR úroveň B2, IELTS skóre 5,0, TOEFL skóre 510, TOEFL-iBT skóre 64) a musí složit zkoušku způsobilosti v společenské vědy.

e

Kariérní vyhlídky a další studie

Absolventi jsou odborníci, kteří jsou schopni posoudit situaci na trhu, organizovat a řídit komplexní podnikání a realizovat inovativní nápady řízení ve venkovských a městských oblastech. Naše čerství absolventi jsou zaměstnáni ve společnostech zemědělství, bankovnictví a sektoru financí, vládních institucí, akademických a výzkumných organizací, stejně jako samostatně vlastněných společnostech. Bakalářský titul opravňuje absolventům pokračovat ve studiu v příslušném magisterském studijním programu na vysokých školách v Lotyšsku nebo v zahraničí.

.
This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
2,000 EUR
Školné za rok
Information
Deadline
Locations
Lotyšsko - Jelgava
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Lotyšsko - Jelgava
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu