Co budu učit?

Profil „bankovnictví“ byl původně navržen pro práci v bance. Již od 2. ročníku začnete chápat základy bankovního profese ve studiu oboru „Peníze, úvěr, banky“. Na třetím kole kurzu profesně orientovaných oborů rozšíří, bude zahrnovat takové položky jako „investice“, „Mezinárodní peněžní a úvěrové vztahy“, „finanční trhy“, „Organizace obchodní banky“ a další. Na 4. ročníku bankovního specializaci prohlubuje kvůli širokému spektru volitelných předmětů, jako je „řízení banky“, „Bank marketing“, „Finanční analýza obchodní bankovní činností“ a mnoho dalších.

Některé z těchto volitelných předmětů a volitelných nabízených studentům jsou jedinečné, autorská práva, a naše univerzita je jediná, kde si je můžete naučit. Zvláštní pozornost je věnována problematice vlastních učebnic, a naši učitelé jsou autory mnoha populárních učebnic a příruček týkajících se bankovnictví, která má studenty mnoha univerzit v zemi.

Koho mohu pracovat?

Ekonomové banka profil může pracovat jak v komerčních bankách (jedná se o hlavní zaměstnavatelé našich absolventů), ale také v Bank of Ruska systému. Kvalifikovaný bankovní také rádi, aby si práci v jiných úvěrových a finančních institucí, jakož i ve finančních odděleních podniků ze všech hospodářských odvětvích. Díky široké základně ekonomického vzdělání, naši absolventi jsou také ve vysoké poptávce v ekonomických služeb podniků a organizací, státních a obecních úřadů.

Finanční a Credit odbor a odbor emitentů udržovat přátelské a obchodní vztahy s většina bank Saratov, stejně jako poboček zahraničních bank. Proces učení studentů je poskytována uzavřených smluv o spolupráci s bankami Saratov a Saratov regionu, který poskytuje studentům s plným praxi a možnost řešit otázku své budoucí zaměstnání, i v době studia na ústavu.

Program se vyučuje na:
Ruština

Zobraz 14 více kurzů z Saratov Socio-Economic Institute »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date