Bakalář ekonomie: Banking

Saratov Socio-Economic Institute

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář ekonomie: Banking

Saratov Socio-Economic Institute

Co budu učit?

Profil „bankovnictví“ byl původně navržen pro práci v bance. Již od 2. ročníku začnete chápat základy bankovního profese ve studiu oboru „Peníze, úvěr, banky“. Na třetím kole kurzu profesně orientovaných oborů rozšíří, bude zahrnovat takové položky jako „investice“, „Mezinárodní peněžní a úvěrové vztahy“, „finanční trhy“, „Organizace obchodní banky“ a další. Na 4. ročníku bankovního specializaci prohlubuje kvůli širokému spektru volitelných předmětů, jako je „řízení banky“, „Bank marketing“, „Finanční analýza obchodní bankovní činností“ a mnoho dalších.

Některé z těchto volitelných předmětů a volitelných nabízených studentům jsou jedinečné, autorská práva, a naše univerzita je jediná, kde si je můžete naučit. Zvláštní pozornost je věnována problematice vlastních učebnic, a naši učitelé jsou autory mnoha populárních učebnic a příruček týkajících se bankovnictví, která má studenty mnoha univerzit v zemi.

Koho mohu pracovat?

Ekonomové banka profil může pracovat jak v komerčních bankách (jedná se o hlavní zaměstnavatelé našich absolventů), ale také v Bank of Ruska systému. Kvalifikovaný bankovní také rádi, aby si práci v jiných úvěrových a finančních institucí, jakož i ve finančních odděleních podniků ze všech hospodářských odvětvích. Díky široké základně ekonomického vzdělání, naši absolventi jsou také ve vysoké poptávce v ekonomických služeb podniků a organizací, státních a obecních úřadů.

Finanční a Credit odbor a odbor emitentů udržovat přátelské a obchodní vztahy s většina bank Saratov, stejně jako poboček zahraničních bank. Proces učení studentů je poskytována uzavřených smluv o spolupráci s bankami Saratov a Saratov regionu, který poskytuje studentům s plným praxi a možnost řešit otázku své budoucí zaměstnání, i v době studia na ústavu.

This school offers programs in:
  • Ruština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Rusko - Saratov, Saratov Oblast
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Rusko - Saratov, Saratov Oblast
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu