Svět příležitostí

Bachelor of Economics

Ekonomika je studie o tom, jak společnost zabývat ekonomickým problémem - zajištění ekonomické blaho svých občanů. Každá společnost musí rozhodnout, jaké zboží a služby, které produkují (a kolik z každého), jaké metody se používají k výrobě těchto výrobků a služeb, a na které se distribuovat tyto výrobky a služby, jakmile jsou vyrobeny. Přístup ekonomie je zdůraznit roli racionální, self-zájem hospodářských subjektů.

Studium ekonomie poskytuje solidní přípravu na širokou škálu kariéry v soukromém i veřejném sektoru. Nedávné ekonomika absolventi mají zajištěné zaměstnání v různých vládních agentur jako výzkum Důstojníci / analytici, v oblasti bankovnictví a financí s investičními službami úředníky nebo finančních analytiků, stejně jako stát se úspěšným studentům práv.

Oddělení nabízí velkou a Honours obor ekonomie, obor ekonomika a společnost, společné ekonomie a Business Administration dur, společné ekonomika a historie dur, společné ekonomiky a geografie major a ctí dur, BSC major a BSC ctí obor Ekonomika a společný BSC v statistiky a ekonomie. Oddělení také nabízí certifikát a moll v oboru ekonomie.

Proč obor ekonomie?

Ekonomika ptá zajímavé a důležité otázky

Ekonomické studie, jak spotřebitelé, pracovníci a firmy chovají, s cílem poskytovat užitečné analýzy a poradenství soukromým firmám, vlád a mezinárodních institucí, jako je MMF a WTO. Ekonomové se domnívají, že jednotlivci a obchodní organizace obvykle jednají s okem na svém vlastním zájmu. Oni používají tento předpoklad předvídat budoucí trendy na trhu, analyzovat relativní výhody různých možných tržních struktur (např malé vs. velký byznys, kapitalismus vs. socialismus), a radit vlády a mezinárodní organizace o pravděpodobných dopadů svých hospodářských politik (např daně, pojištění proti nezaměstnanosti, volného obchodu) jednotlivcům, odvětví a celých ekonomik.

Existuje spousta možností zaměstnání pro vyškolenými ekonomy

Mnoho pracovních míst jsou k dispozici pro ekonomy ve veřejném sektoru, a to zejména v oblastech statistické analýzy (Statistics Canada je vždy hledá pro ekonomy), měnové politice (Bank of Canada), veřejné finance (poradenství komunální, regionální a federální vlády týkající se zdanění a výdaje), ekonomický rozvoj (poradenství měst a provincií na těch nejlepších způsobů, jak přilákat investice podniků nebo plán pro budoucí rozšíření), a analýzu údajů (dále jen velmi nejlepší studenti mají dobrou šanci na prestižních a užitečným pracovním místům s institucemi, jako je MMF, Světová banka a OSN).

V soukromém sektoru, existuje spousta dalších možností. Studenti s školení v oboru ekonomie může také najít práci jako devizových obchodníků, makléři, finanční poradci, auditory, daňovými analytiků, investičních poradců, výzkumných pracovníků, bankovních manažerů, analytiků, manažerů pracovněprávních vztahů, novináři, a tak dále. A ekonomika stupňů otevřít dveře k profesionální programy v oboru Business Administration, právo, veřejné správy a účetnictví.

  • Vysoce postaveným: Jeden z kanadských top 10 komplexních vysokých škol.
  • Podpora je naše síla: Od chvíle, kdy jsme vás a vaši rodinu setkat, až do chvíle, kdy se najde uplatnění po absolvování studia, budeme poskytovat individualizované služby podporovat a pomáhat při vaše akademické a profesní potřeby.
  • Nejmodernější zařízení: Přijďte a objevte náš nový kampus. Je to moderní, čisté a pohodlné.
  • U R je globální komunita: Jsme dostatečně velké, aby hostit studenty z více než 90 zemí, ale dost malé, aby vám více individualizované a cílené akademické zkušenosti. Můžete poznat své profesory a členy fakulty. Student poměr fakulty, je 20: 1.We mají také mnoho asociací, které můžete zapojit. Podívejte se na to!
  • Úspěch pro život: Regina je váš domov daleko od domova! Je to bezpečné, cenově dostupné a poskytuje vysokou životní úroveň. Saskatchewan má nominační program, imigrace, která je rychlejší než národního programu a je otevřena University of absolventů Regina.
ReginaCity1City2školné
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z University of Regina »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date