Read the Official Description

Svět příležitostí

Bachelor of Economics

Ekonomika je studie o tom, jak společnost zabývat ekonomickým problémem - zajištění ekonomické blaho svých občanů. Každá společnost musí rozhodnout, jaké zboží a služby, které produkují (a kolik z každého), jaké metody se používají k výrobě těchto výrobků a služeb, a na které se distribuovat tyto výrobky a služby, jakmile jsou vyrobeny. Přístup ekonomie je zdůraznit roli racionální, self-zájem hospodářských subjektů.

Studium ekonomie poskytuje solidní přípravu na širokou škálu kariéry v soukromém i veřejném sektoru. Nedávné ekonomika absolventi mají zajištěné zaměstnání v různých vládních agentur jako výzkum Důstojníci / analytici, v oblasti bankovnictví a financí s investičními službami úředníky nebo finančních analytiků, stejně jako stát se úspěšným studentům práv.

Oddělení nabízí velkou a Honours obor ekonomie, obor ekonomika a společnost, společné ekonomie a Business Administration dur, společné ekonomika a historie dur, společné ekonomiky a geografie major a ctí dur, BSC major a BSC ctí obor Ekonomika a společný BSC v statistiky a ekonomie. Oddělení také nabízí certifikát a moll v oboru ekonomie.

Proč obor ekonomie?

Ekonomika ptá zajímavé a důležité otázky

Ekonomické studie, jak spotřebitelé, pracovníci a firmy chovají, s cílem poskytovat užitečné analýzy a poradenství soukromým firmám, vlád a mezinárodních institucí, jako je MMF a WTO. Ekonomové se domnívají, že jednotlivci a obchodní organizace obvykle jednají s okem na svém vlastním zájmu. Oni používají tento předpoklad předvídat budoucí trendy na trhu, analyzovat relativní výhody různých možných tržních struktur (např malé vs. velký byznys, kapitalismus vs. socialismus), a radit vlády a mezinárodní organizace o pravděpodobných dopadů svých hospodářských politik (např daně, pojištění proti nezaměstnanosti, volného obchodu) jednotlivcům, odvětví a celých ekonomik.

Existuje spousta možností zaměstnání pro vyškolenými ekonomy

Mnoho pracovních míst jsou k dispozici pro ekonomy ve veřejném sektoru, a to zejména v oblastech statistické analýzy (Statistics Canada je vždy hledá pro ekonomy), měnové politice (Bank of Canada), veřejné finance (poradenství komunální, regionální a federální vlády týkající se zdanění a výdaje), ekonomický rozvoj (poradenství měst a provincií na těch nejlepších způsobů, jak přilákat investice podniků nebo plán pro budoucí rozšíření), a analýzu údajů (dále jen velmi nejlepší studenti mají dobrou šanci na prestižních a užitečným pracovním místům s institucemi, jako je MMF, Světová banka a OSN).

V soukromém sektoru, existuje spousta dalších možností. Studenti s školení v oboru ekonomie může také najít práci jako devizových obchodníků, makléři, finanční poradci, auditory, daňovými analytiků, investičních poradců, výzkumných pracovníků, bankovních manažerů, analytiků, manažerů pracovněprávních vztahů, novináři, a tak dále. A ekonomika stupňů otevřít dveře k profesionální programy v oboru Business Administration, právo, veřejné správy a účetnictví.

  • Vysoce postaveným: Jeden z kanadských top 10 komplexních vysokých škol.
  • Podpora je naše síla: Od chvíle, kdy jsme vás a vaši rodinu setkat, až do chvíle, kdy se najde uplatnění po absolvování studia, budeme poskytovat individualizované služby podporovat a pomáhat při vaše akademické a profesní potřeby.
  • Nejmodernější zařízení: Přijďte a objevte náš nový kampus. Je to moderní, čisté a pohodlné.
  • U R je globální komunita: Jsme dostatečně velké, aby hostit studenty z více než 90 zemí, ale dost malé, aby vám více individualizované a cílené akademické zkušenosti. Můžete poznat své profesory a členy fakulty. Student poměr fakulty, je 20: 1.We mají také mnoho asociací, které můžete zapojit. Podívejte se na to!
  • Úspěch pro život: Regina je váš domov daleko od domova! Je to bezpečné, cenově dostupné a poskytuje vysokou životní úroveň. Saskatchewan má nominační program, imigrace, která je rychlejší než národního programu a je otevřena University of absolventů Regina.
ReginaCity1City2školné
Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by University of Regina »

This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date