Bakalář ekonomie

National Research Lobachevsky State University of Nizhni Novgorod

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář ekonomie

National Research Lobachevsky State University of Nizhni Novgorod

Bakalář v oboru ekonomie je čtyři-rok na plný úvazek kurz vyučován v anglickém jazyce.


Lobachevsky univerzita má více než 50 let zkušeností v oblasti vzdělávání odborníků v oblasti ekonomie, managementu, financí a, více nedávno, podnikání obohacen o příznivým kontextu historické průmyslové a obchodní oblasti, v dnešní době transformována do oblasti znalostí a inovací.

Přístroje, dovednosti a postoje získané v průběhu studia umožní studentům ekonomie dosáhnout zvuku profesionální úroveň, a oni budou velmi vyhledávaným soukromých a státních podniků a korporací, malých a středních podnikatelských subjektů, banky, pojišťovny a další finanční instituce, všechny úrovně státní správy.

Absolventů s titulem v ekonomii jsou vysoce kvalifikovaní odborníci kombinující oba teoretické a praktické znalosti ve všech oblastech hospodářské činnosti, jsou připraveni provádět analytické, výzkumné, poradenské, administrativní a pedagogickou práci.

Výuka je založena na moderních přístupů, jako kritické rozvoj myšlení, případové studie, kooperativní učení, problém-založené učení, individuální učební zkušenosti mimo třídu v průběhu stáží a praktické umístění a e-learning.

Studenti ekonomie se aktivně podílejí na různých mezinárodních programů akademické mobility, včetně některých dvoulůžkových studijních programů. To svědčí o vysoké kvalitě vzdělávacích programů UNN uznávaných ruských a mezinárodních akademickou obcí.

Zahraniční studenti jsou nabízeny dvě možnosti školení (specializace), obě otevírají možnosti prvotřídní pro zaměstnanost na celém světě: mezinárodní ekonomie a trhy a Finance & Credit.

Specializace na International Economics & Markets

Mezinárodní ekonomie a trhy major bude pomáhat studentům při rozvoji hluboké pochopení globálních ekonomických transformací a mezinárodních ekonomických vztahů, stejně jako v získání praktických dovedností užitečné pro provádění hospodářské činnosti v zahraničí a znalost cizích jazyků, které jsou zvláště důležité dnes, kdy se stovky tisíc podniků po celém světě se aktivně vstupu na zahraniční trhy.

Specializace v oboru Finance a Credit

Tento významný připravuje studenty pro profesionální kariéru ve finančním průmyslu zaměřená na zajištění fungování a rozvoje podniků jak ze strany veřejného i soukromého sektoru prostřednictvím racionální organizace finančního řízení.

BA v oboru ekonomie poskytuje solidní základ pro pracovní příležitosti v:

  • Veřejné podniky a soukromé firmy
  • Ekonomické oddělení, výbory, střediska v subjekty veřejné správy
  • Nadnárodní společnosti, společné podniky a mezinárodní GO a nevládní organizace
  • Banky, pojišťovny a další finanční instituce
  • Vysoké školy, jiné vzdělávací instituce
  • výzkumné instituce
  • Vnitrostátní daňová služba a policie, celních a jiných donucovacích orgánů, které se zabývají otázkami v oblasti ekonomie a financí
  • Neziskové organizace a fondy

s

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
150,000 RUB
za rok
Information
Deadline
Locations
Rusko - Nizhny Novgorod, Nizhny Novgorod Oblast
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Červenec 1, 2020
Dates
Říj. 2019
Rusko - Nizhny Novgorod, Nizhny Novgorod Oblast
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Červenec 1, 2020