Read the Official Description

Saint Anselm College ekonomika major poskytuje základ obou teoretické a aplikované kurzy v oblasti mikroekonomie - kde je důraz kladen na individuální podnikání, spotřebitelů a rozhodování pracovník procesech, a makroekonomie - jednání s národní a globální politiky ovlivňuje ekonomický růst, nezaměstnanost a národní rozdělení příjmů. Tyto pracovní příležitosti pro naše ekonomiky velkých společností jsou s obchodními firmami, bankovních institucí, vládních agentur a neziskových organizací. Ekonomika obory se také vydat na získání právní vzdělání, magisterském ve veřejné politice a ekonomice, a Ph.D. stupně v oboru ekonomie a financí.

Sequence Kurz - Třída 2018 a na další léta

První rok

  • Conversatio I
  • Jazyk
  • Prvák English (nebo Science)
  • Mikroekonomie
  • Conversatio II
  • Jazyk
  • Prvák English (nebo Science)
  • Makroekonomie

Druhém ročníku: Ekonomika obory trvat hospodářské statistiky, Intermediate na mikro a makro ekonomii. V závislosti na jejich původní umístění budou dokončí své jazykové požadavky tomto semestru. Jejich zbývající kurzy budou základní požadavky, volitelné předměty nebo kurzy pro menší nebo dvě hlavní.

Junior Rok: Ekonomika obory trvat 2 nebo 3 jejich ekonomických volitelných. Jejich zbývající kurzy budou základní požadavky, volitelné předměty nebo kurzy pro nezletilé nebo double major, a stáže (y). Jeden semestr nebo celý rok studia v zahraničí je volba pro letošní rok.

Senior Year: Ekonomika obory budou brát jejich ekonomie volitelné předměty. Jejich zbývající kurzy budou základní požadavky, volitelné předměty nebo kurzy pro nezletilé nebo double major, a stáže (y).

Program taught in:
Angličtina

See 6 more programs offered by Saint Anselm College »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date

Sept. 2019