Bakalář ekonomie

Muskingum University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář ekonomie

Muskingum University

Ekonomické síly vliv na všechny osoby, které v mnoha ohledech. Kontrola těchto sil závisí na pochopení nich získané studiem ekonomie.

Návaznými oblastmi studia

  • účetnictví
  • obchodní
  • mezinárodní obchod

Poslání

Posláním ekonomika, účetnictví a obchodního oddělení je pomáhat vytvářet dobře zaoblené členy podnikatelské sféry, kteří chápou nutnost zisku je dáno omezeními etického jednání, právní jednání, a rizika. Všechny čtyři obory na našem pracovišti (ekonomika, účetnictví, účetnictví, veřejné a obchodní) jsou navrženy tak, aby nástroje potřebné pro naši absolventi uspět jak v obchodním světě a ve studijním programu absolventa. Snažíme se zpochybnit naši studenti objektivně analyzovat ekonomické okolnosti, postavit proveditelná a etické alternativy, a učinit příslušná rozhodnutí, která rovnováhu blaho firmy s celkovým dopadem na společnost.

Ekonomika, účetnictví a obchodní oddělení Mise podporuje poslání Muskingum univerzity tím, že poskytuje vysoce kvalitní výukové programy v souvislosti s pokrokovým uměleckým vzděláním. Pomáháme rozvíjet celé osoby, které mohou myslet kriticky, se chovají eticky a zapojit sociálně tak, aby mohly vést odborně produktivní, osobně uspokojující, a společensky odpovědné životy.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - New Concord, Ohio
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - New Concord, Ohio
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu