Bakalář ekonomie

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Saint Anselm College ekonomika major poskytuje základ obou teoretické a aplikované kurzy v oblasti mikroekonomie - kde je důraz kladen na individuální podnikání, spotřebitelů a rozhodování pracovník procesech, a makroekonomie - jednání s národní a globální politiky ovlivňuje ekonomický růst, nezaměstnanost a národní rozdělení příjmů. Tyto pracovní příležitosti pro naše ekonomiky velkých společností jsou s obchodními firmami, bankovních institucí, vládních agentur a neziskových organizací. Ekonomika obory se také vydat na získání právní vzdělání, magisterském ve veřejné politice a ekonomice, a Ph.D. stupně v oboru ekonomie a financí.

Sequence Kurz - Třída 2018 a na další léta

První rok

  • Conversatio I
  • Jazyk
  • Prvák English (nebo Science)
  • Mikroekonomie
  • Conversatio II
  • Jazyk
  • Prvák English (nebo Science)
  • Makroekonomie

Druhém ročníku: Ekonomika obory trvat hospodářské statistiky, Intermediate na mikro a makro ekonomii. V závislosti na jejich původní umístění budou dokončí své jazykové požadavky tomto semestru. Jejich zbývající kurzy budou základní požadavky, volitelné předměty nebo kurzy pro menší nebo dvě hlavní.

Junior Rok: Ekonomika obory trvat 2 nebo 3 jejich ekonomických volitelných. Jejich zbývající kurzy budou základní požadavky, volitelné předměty nebo kurzy pro nezletilé nebo double major, a stáže (y). Jeden semestr nebo celý rok studia v zahraničí je volba pro letošní rok.

Senior Year: Ekonomika obory budou brát jejich ekonomie volitelné předměty. Jejich zbývající kurzy budou základní požadavky, volitelné předměty nebo kurzy pro nezletilé nebo double major, a stáže (y).

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

In the spirit of what is best in a liberal arts education, the academic core at Saint Anselm College has been designed to offer students a breadth of experience that will prepare them for life; an edu ... Čtěte více

In the spirit of what is best in a liberal arts education, the academic core at Saint Anselm College has been designed to offer students a breadth of experience that will prepare them for life; an education that not only provides professional and career preparation, but also encourages a lifelong pursuit of truth that will sustain and enrich their lives. Méně
Manchester , Manchester + 1 Více Méně