Bakalář elektrotechniky (kontrola, měření a automatizace)

Universiti Teknikal Malaysia Melaka UTeM

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář elektrotechniky (kontrola, měření a automatizace)

Universiti Teknikal Malaysia Melaka UTeM

Bachelor of elektrotechniky (Control, měření a automatizace) zahrnuje širokou škálu oblastí, v diskusi metod výroby nebo výrobků a zařízení. Control technika, instrumentace a automatizace je kombinace tří oblastí, a sice, Control Engineering, Instrumentation inženýrství a automatizační technika. Kombinace těchto tří oblastí, bude mít za následek komplexního systému. To zahrnuje analýzu a návrh řídicích systémů, robotika, a expozici na systému FMS a automatizace.

Realizace kurzu

Tento kurz bude trvat čtyři (4) roky minimum a skládá se z minimálně 138 hodin úvěru.

Tento kurz bude probíhat s přibližně 80% kontaktních hodin, které kladou důraz na teorii a zbytek 20% na schůzku hodinu, která zahrnuje praktické / laboratorních experimentů, počítačem podporované učení, a Problem Based Learning (PBL). To také podporuje aktivní a kooperativní učení činnosti, kromě plnění úkolů, pracovní dílny, průmyslové školení a jeden poslední rok projektu na základě průmyslové problém.

Absolventi vyhlídky na kariéru

Volná pracovní místa v rámci odvětví, pro inženýry, které jsou dovednosti a prakticky zaměřené, které se chystáte být produkován UTeM již dlouho nebyly splněny. Je zapotřebí spousta vysoce vyškolených pracovních sil v celém strojírenství včetně Průmysl, energetika, řízení, měření a automatizace, výkonová elektronika a Drive a mechatroniky na profesionální úrovni. Pracovní příležitosti pro absolventy UTeM v těchto oblastech bude komplexnější případě, že byly vybaveny technickými znalostmi a silné praktických dovedností.

Pole prací pro Bachelor elektrotechniky a absolventů Mechatronika inženýrství patří: - výrobu polovodičů průmyslu - elektrické předměty výroby - vysokého a nízkého napětí výrobu dílů - obnovitelné energetice - ropný a plynárenský průmysl - konstrukční kanceláře firem - odvětví špičkových technologií, jako je letecký průmysl - Automation System zpracovatelský průmysl - Biomedicínské inženýrství Firmy - Software Development sektor - Výzkum a vývoj sektor

Některé z profesní oblasti, které jsou vhodné zahrnout proces a výrobní inženýr, design a výzkumný pracovník, poradenské inženýr, testování a kvality inženýr, systémový inženýr a akademiků.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Price
Cena
13,438
za první rok. 12,770.00 RM pro následující roky.
Information
Deadline
Locations
Malajsie - Malacca, Malacca
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Malajsie - Malacca, Malacca
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu