Read the Official Description

Bachelor of elektrotechniky (Power Electronic & Drives), si klade za cíl produkovat absolventy s technickými znalostmi a dovednostmi v oblasti výkonové elektroniky a pohonů. Toto pole je rychle roste v souladu s vývojem elektrických a elektronických strojírenských technologií založených na elektronických konverze napájení technologie a regulační techniky. Tato technologie se používá pro navrhovat a vyrábět efektivní a vysoký výkon, malé rozměry a šetrný k životnímu prostředí produktu. Aplikace výkonové elektroniky a technologie pohonu zahrnuje několik disciplín z analogových a digitálních systémů, elektrické měniče, snímače, různé typy elektrických motorů, rozhraní, počítač a embedded programu kontroléru.

Realizace kurzu

Tento kurz bude trvat čtyři (4) roky minimum a skládá se z minimálně 138 hodin úvěru.

Tento kurz bude probíhat s přibližně 80% kontaktních hodin, které kladou důraz na teorii a zbytek 20% na schůzku hodinu, která zahrnuje praktické / laboratorních experimentů, počítačem podporované učení, a Problem Based Learning (PBL). To také podporuje aktivní a kooperativní učení činnosti, kromě plnění úkolů, pracovní dílny, průmyslové školení a jeden poslední rok projektu na základě průmyslové problém.

Absolventi vyhlídky na kariéru

Volná pracovní místa v rámci odvětví, pro inženýry, které jsou dovednosti a prakticky zaměřené, které se chystáte být produkován UTeM již dlouho nebyly splněny. Je zapotřebí spousta vysoce vyškolených pracovních sil v celém strojírenství včetně Průmysl, energetika, řízení, měření a automatizace, výkonová elektronika a Drive a mechatroniky na profesionální úrovni. Pracovní příležitosti pro absolventy UTeM v těchto oblastech bude komplexnější případě, že byly vybaveny technickými znalostmi a silné praktických dovedností.

Pole prací pro Bachelor elektrotechniky a absolventů Mechatronika inženýrství patří: - výrobu polovodičů průmyslu - elektrické předměty výroby - vysokého a nízkého napětí výrobu dílů - obnovitelné energetice - ropný a plynárenský průmysl - konstrukční kanceláře firem - odvětví špičkových technologií, jako je letecký průmysl - Automation System zpracovatelský průmysl - Biomedicínské inženýrství Firmy - Software Development sektor - Výzkum a vývoj sektor

Některé z profesní oblasti, které jsou vhodné zahrnout proces a výrobní inženýr, design a výzkumný pracovník, poradenské inženýr, testování a kvality inženýr, systémový inženýr a akademiků.

Program taught in:
Angličtina

See 17 more programs offered by Universiti Teknikal Malaysia Melaka UTeM »

This course is Campus based
Start Date
Duration
4 let
Denní studium
Price
13,438
za první rok. 12,770.00 RM pro následující roky.
Deadline
By locations
By date