Bachelor of Environmental Planning

Multidisciplinární, Program na výzkum vedl, která poskytuje teorii a praxi v souladu s moderním plánování životního prostředí. Waikato je Bachelor of plánování životního prostředí poskytuje cestu do kariéry v oblasti městského plánování a řízení zdrojů, s důrazem na praktické zkušenosti v odvětví, jako přípravě politiky v oblasti životního prostředí a účast na slyšení řízení zdrojů.

envp-trip

Bakalář plánování životního prostředí (BEP) v oblasti Waikato se zaměřuje na místní, národní i celosvětové problematiky péče o životní prostředí. Oblasti výzkumu zahrnují udržitelné bydlení, správu sladkovodní, řízení zdrojů Maori a zachování biologické rozmanitosti.

Budete učil předními odborníky v oboru, kteří jsou v čele nejnovějších výzkumů a inovací. Jejich odbornost vám poskytne solidní základy v odborných dovednostech plánování a odborném stupně akreditované Nového Zélandu Planning Institute (NZPI).

S úzkými vazbami na širší oblast Waikato kraje a jeho bohatství přírodních zdrojů, plánování Environmental Program Waikato je spojuje práce ze subjektů, včetně plánování životního prostředí, biologie, ekonomie, politologie, geografie a Māori a Pacifik rozvoj.

BEP nabízí praktické průmyslu zkušeností získaných v rámci laboratoře, dílny a polních cestách. Budete také těžit z hodnocení lektorů a praktické činnosti, a se zúčastní akcí oborově zaměřený jako slyšení řízení zdrojů, případové prezentace práva a mock slyšení.

Tento čtyřletý stupeň je rozdělen do dvou cest, z nichž každá se třemi proudy:

Environmental Science and Resource Planning Pathway:

Budete rozvíjet silné vědecké poznatky kompliment základní plánování životního prostředí papíry.

 • Pobřežní a mořské prostředí
 • sladkovodní prostředí
 • suchozemské prostředí

Sociálně-ekonomickou politiku a plánování Cesta:

Budete rozvíjet silné ekonomické, politické a analýzy politik dovednosti doplnit základní plánování životního prostředí papíry.

 • Společnost, politika a životní prostředí
 • Ekonomika životního prostředí
 • Veřejná politika a životní prostředí

Kariérní možnosti

 • City Planner
 • Development Community Coordinator
 • zachování Planner
 • Konzultant pro životní prostředí / pedagog / Planner
 • Koordinátor iwi Planning
 • Policy Analyst
 • Zdroj Souhlas Planner

Praktická zkušenost

Mnohé z těchto papírů nabízených v rámci BEP obsahovat možnosti pro praktické zkušenosti, včetně laboratoří, dílen a polních cestách. Hodnocení lektorů z povolání, jakož i osoby a organizace podílející se na environmentální plánování a řízení zdrojů, bude prezentovat.

Jak budete postupovat ve svém studijním programu se očekává, že provádět celou řadu praktických činností, jako součást svého hodnocení. Příprava map, GIS aplikací, souhlas zdroj aplikací, plánů řízení zdrojů, plánů iwi, pozice politika papíry a plánů monitoringu životního prostředí jsou příklady zamýšlené praktických zkušeností složky. Budete se zúčastní slyšení řízení zdrojů, zapojit do případových prezentacích práva a účastnit se simulovaných slyšení.

Přijetí a zápis

Budete mít nárok žádat o tento stupeň, pokud máte pro přijetí na univerzitu a splnit veškeré dodatečné požadavky na kvalifikaci. Všechny ostatní žádosti budou posuzovány případ od případu.

Některé prvního ročníku papíry mohou mít specifické požadavky, tak prosím zkontrolujte Katalog papírů opatrně. Pokud jste nesplňují požadavky, obraťte se prosím wfass@waikato.ac.nz neboť mohou existovat jiné cesty, které si můžete vzít ke studiu v tomto oboru.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 18 více kurzů z The University of Waikato »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 let
Denní studium
Price
- Domácí Poplatky: $ 5,879- $ 6786 za rok / Mezinárodní Poplatky: 29.470 dolarů ročně
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date