Bakalář filmových umění

Multimedia University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář filmových umění

Multimedia University

Multimediální univerzity studijní program, Bachelor of Cinematic Arts (vyznamenání), CAP, je inovativní program, který umožňuje studentům prozkoumat celou řadu filmových uměleckých forem, jakož i sociální a průmyslovém kontextu, ve kterém jsou poskytovány a spotřebovány.

Program FCM Cinematics Arts nabízí jedinečnou asijské celosvětové perspektivy, z malajských, korejských a dalších asijských filmového průmyslu do kina Hollywood, budou studenti mít možnost prozkoumat své vlastní myšlenky a zájmy, podporované akademických pracovníků, kteří mají zkušenosti s výrobou filmu sami ,

Moduly zahrnuté v programu zkoumá širokou škálu minulé, nedávné a současné produkce jak pro velké obrazovce a malý se silným důrazem na techniku ​​a průmysl řízený spojení. SZP má inovativní, komplexní a flexibilní přístup ke způsobu natáčení "script-to-screen", kde se studenti začínají svá studia se základy představ a storyboardu až k vytváření jejich vlastní práce.

Studenti programu budou vybaveny klíčových oblastech, jako je psaní scénářů, řízení výroby, kamera, zvuk výroby, směr umění, a ještě mnohem více, aby se zajistilo, že se vyvíjejí v kreativních tvůrců, se schopností pracovat samostatně nebo v týmu. Míra byl vyvinut ve spolupráci s University of Southern California (USC), jeden z nejlepších filmových škol na světě, která se proslulý filmovými producenty, jako je Jeffrey Katzenberg, George Lucas, Sidney Poitier, Steven Spielberg a Robert Zemeckis mezi její správní rady z rady. Spolu s USC, Multimedia University vyvinula kurz moduly, které jsou relevantní pro dnešní poměry náročné, stejně jako stíny budoucích trendů v oblasti filmových umění; moduly, které spojují tvůrčí proces digitálního rozvoje spolu s filmových teorií a zásad první várku studentů SZP se zahájením studia v červnu 2013 Multimedia University Cyberjaya kampusu. Nicméně, po dokončení stavby SZP v roce 2014, program poběží na MMU třetího areálu v EduCity, který se nachází ve vývoji vlajkové lodi Iskandar, Johor. Jeho blízkost s bory Iskandar Malajsie Studios nabídne dokonalé prostředí pro studenty zažít z první ruky svět filmu, televize a post-produkci ve velkém měřítku. Tato jedinečná výhoda bude poskytovat studentům výhodu ve srovnání s podobnými programy na různých vysokých školách doma nebo v zahraničí.

Výstupy z programu

Studentů oboru Cinematic Arts bude moci stát:

  • nezávislých, inovativní obsah návrháři, se schopností identifikovat problémy a poskytovat řešení filmového umění odvětvích.
  • vůdcové, kteří budou inspirovat ostatní na filmových umění průmyslu.
  • technicky způsobilý návrháři se silnou základní pochopení a schopnost přizpůsobit se jakémukoli pre a post produkční workflow
  • absolventy zvídavé mysli, kteří jsou schopni vytvářet konkurenční duševního vlastnictví, ke stimulaci růstu filmového umění průmyslu

Učení Zkušenosti

V průběhu své tři (3) roky studia, budou studenti muset psát nebo vytvářet individuální a skupinové projekty, aby bylo zajištěno, že budou mít hmatatelný důkaz své dovednosti po absolvování. Klíčové projekty zahrnují výrobu krátký film, psaní tvůrčí nebo kritické činnosti, nebo vytvoření role nebo tvůrčí portfolia. SZP těsné blízkosti Pinewood Studios Iskandar, mimo jiné studií v Malajsii, nabízí snadno dostupné možnosti stáží pro studenty SZP jako základní součásti programu. Tento klíč výhoda, v porovnání s jinými existujícími filmových nebo televizních kurzů dává studentům z první ruky pohled profesionálních výrobních procesů. V důsledku toho, když absolvent z programu Cinematic Arts, budou mít studenti nejen filmové umění zkušenosti s vývojem na jejich životopisy, ale také odborné kontakty v této oblasti.

Předměty, na něž patří: Psaní a výroby, úřadující a režie, Videography a kinematografie, Pre a Post Production, Speciální efekty Design & Sound Design, Lešení, osvětlení, scénografie, Historie Kino, dokumentární, experimentální film, atd.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 3 let
Denní studium
Price
Cena
12,000
Information
Deadline
Locations
Malajsie - Cyberjaya, Selangor
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Malajsie - Cyberjaya, Selangor
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu