Bakalář fyziky

North Park University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář fyziky

North Park University

Bachelor of Physics

Proč studovat fyziku?

Získat zkušenosti jak s experimentální a teoretické fyziky, když jste připraveni usilovat o širokou škálu pracovních míst a programů absolventa. Dozvíte se cenné kritické myšlení, analýzu dat a technické a technologické schopnosti. Studentů fyziky jít na kariéru jako inženýři, majitelé podniků, astronomy, učitelé, lékaři, a programátoři-a dovednosti fyzika jsou oceňovány ve všech odvětvích a oborech.

Proč North Park?

North Park je fyzika program nabízí i world-class město jako učebna a osobní pozornost od specializované fakulty. Ať už jste v laboratoři nebo mimo areál pro účely výzkumu nebo stáže, bude vaše instruktoři pomůže rozvíjet důležité dovednosti a plán pro vaši budoucnost. Fyzika stupeň spárována s North Park silného svobodných umění osnov Vás připravuje vést život významu a služeb v jakékoliv pole si vyberete po dokončení studia.

Kariéra ve fyzice

 • Lékařské fyzik
 • Inženýr
 • Astronom
 • Teoretická fyzika výzkumník
 • Programátor

V případě absolventů práce a studium

 • Seagate Technology
 • Sucker Punch (produkční společnost Sony)
 • Northwestern Memorial Hospital
 • Massachusetts Institute of Technology
 • Mayo Medical School

Absolventi Profil: Vybaveny tak, aby Lead

"Moje zkušenost jako fyzika major bylo nesmírně důležité při přípravě mi, co mám dělat teď," říká Tait Swenson C'00, Který pracuje jako datový vědec pro digitální úložiště společnosti Seagate Technology. "Dobře-obešel vzdělání poskytované North Park mě vybaveny tak, aby se stal úspěšným lídrem na pracovišti."

Zajímavé Třídy

Vyberte si z unikátních předmětů, jako jsou Climate Dynamics, kde si budete moci rozsáhlá studie proměnlivosti klimatu, od dnů až tisíciletí, a kvantové mechaniky, s důrazem jak matematických vzorců a filozofické důsledky, stejně jako alternativy k teorii.

Bakalářské výzkum

Studenti fyziky North Park strávili léta v rámci účasti na zkušenosti v oblasti výzkumu pro vysokoškoláky programu, sponzorovaný National Science Foundation. Fakulta vám pomůže najít program, který je pro vás v místech, jako je NASA, Mayo Clinic, Kitt Peak National Observatory, Scripps oceánografické institut a Fermiho národní Accelerator Laboratory.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu