Read the Official Description

Katedry fyziky na University of Wisconsin-La Crosse je jedním z největších programů vysokoškolák fyziky ve Wisconsinu a je dobře známý pro nabízet kvalitní vzdělání, uvedení své absolventy v úspěšných profesní dráhu, a přilákat národní uznání za své úspěšné úsilí.

Různorodá povaha program v oblasti fyziky UWL dělá naši absolventi velmi vyhledávaná v moderních průmyslových odvětvích, kde jsou aplikované fyziky a inženýrství.

Majors

Semestr 1

Semestr 2

Semestr 3

Semestr 4

Semestr 5

Semestr 6

  • Volitelný kurz

Semestr 7

  • Volitelný kurz

Semestr 8

  • Volitelné

Oddělení trvale umístila v první desítce.

  • K UWL katedra fyziky byl co-příjemce, spolu s Massachusetts Institute of Technology (MIT), Kettering University a Colorado School of Mines, z American Physical Society 2013 Cenu pro zlepšení vzdělání vysokoškoláka, který uznává fyzikální oddělení a / nebo vysokoškolák-porce programy ve fyzice, které podporují osvědčené postupy v oblasti vzdělávání na bakalářské úrovni.
  • Katedry fyziky je celostátně uznávanou jedničkou v pregraduální výuce fyziky a v roce 2012 byl vybrán AIP kariéře Pathways projektu na místě návštěvu, ze kterého AIP mohl učit a podporovat efektivní postupy katedry fyziky pro přípravu fyziky vysokoškoláků pro STEM kariéry ,

  • Studenti v oddělení získaly řadu ocenění, stipendií a stipendií na základě jejich studijní výsledky a schopnost vyniknout v oblasti výzkumu, včetně následujících národně konkurenceschopné ocenění: Barry M. Goldwater stipendium (tři příjemci), Department of Homeland Security vysokoškolák stipendium, studijní pobyty od Rady pro vysokoškoláka výzkum, společnost studentů fyziky, American Physical Society, NASA a více programů Reu po celé zemi.
Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by University of Wisconsin La Crosse »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019