Bakalář globálních studií

North Park University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář globálních studií

North Park University

Bachelor of globálních studií

Rozšiřte své světový názor a zkušenosti mezikulturní vzdělávání tím, že zvýší své znalosti a pohled na řešení globálních problémů, mluví se nový jazyk, a cestování do zahraničí pracovat nebo studovat, všichni který vás připraví držet krok s naší globální ekonomiky. Cesty k úspěchu patří práce v zahraničí, v rozvíjejících mezinárodních oblastí podnikání, diplomacie, aktivismu a mise, nebo postgraduální studium mezinárodních vztahů a kulturních studií.

Proč North Park?

Ponořte se v různých kulturách prostřednictvím našich interdisciplinární program, který vám umožní přizpůsobit vašich hlavních získat mezinárodní zkušenosti, které chcete. V North Park, si vyberete dvě oblasti se zaměřit na ve světě, vybrat cizí jazyk učit a studovat v zahraničí v zemi svého výběru. Naše městské lokality a partnerství poskytují řadu stáží a příležitosti pro dobrovolníky, aby posílily své mezinárodní zkušenosti.

Cíle v globálním studií Major

Globální studie obory často chtějí pracovat v mezinárodním vývoji se sekulární či víře na základě non-vládní organizace; vzít zahraniční služby zkoušku na půdu práci s americkým ministerstvem zahraničí; nebo usilovat o postgraduální studium v ​​oblasti mezinárodních vztahů a kulturních studií.

Chicago: International City

North Park stojí na místě, v globálním město a naše silné partnerství s mezinárodními konzuláty a neziskovým organizacím v Chicagu umožňují spojit s jednotlivci z celého světa, aby dál je kulturní porozumění a získávat zkušenosti prostřednictvím stáží a dobrovolnické příležitosti.

Studium v ​​zahraničí

Potřebný prvek globálních studií hlavní, získáte skutečné pochopení jiné země, ponořením se do jeho kultury a jazyka. Naše dobře vyvinuté studium v ​​zahraničí a výměnné programy vám umožní strávit semestr nebo více ve většině jakékoli zemi, kterou chcete jít.

Jazyk Minor Požadavek

Jazykové znalosti zvýší vaši kulturní porozumění a schopnost komunikovat v jakékoli části světa. Nabízíme možnost studovat mnoho jazyků, včetně arabštiny, dánštiny, finština, francouzština, němčina, hebrejština, italština, norština, španělština a švédština.

Požadavky programu

  • 36 hodin hlavní kurzu
  • Minor v cizím jazyce
  • Studium v ​​zahraničí zkušenosti
  • 120 Celkový počet kreditů, aby absolvent
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu