Bakalář hudební výchovy

North Park University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář hudební výchovy

North Park University

Bakalářská hudební výchovy

Pokud máte rádi hudbu a sen o kariéru, kde můžete inspirovat ostatní, aby sdílet svou vášeň, bude titul v hudební výchově, jak začít po správné cestě. Budete vést své žáky k lásce k hudbě, pomáhá jim získat důvěru a rozšířit své fantazii-věci, které budete používat bez ohledu na to, jakou budoucnost kariéru sledují. Hudební pedagogové pracují ve veřejných a soukromých škol, ve všech ročnících, tak i na komunitních organizací, tábory, kostely a jako soukromé instruktorů.

Proč North Park?

Staňte se vynikající učitel a zároveň zdokonaluje svůj vlastní hudební talent prostřednictvím hudebních a vzdělávacích programů Severní parku. Obdržíte základní školení, které budete potřebovat v obou disciplínách z fakulty, kteří budou rádce vás, jak dostat své vlastní akademické a profesní cíle. Poradci z obou School of Music a pedagogickou školu bude pracovat s vámi vybrat nejlepší soubory pro svůj talent a souhlasit s třídními zážitky, které nejlépe vyhovují pro své cíle. Pokud absolvent, budete certifikován učit hudbu pro studenty ve stupních mateřské škole přes dvanáct.

Kariéra v hudební výchovy

 • Základní hudební specialista
 • Střední / vysoká škola zpěv ředitel
 • Střední / vysoká škola kapela ředitel
 • Střední / vysoká škola orchestr ředitel
 • Profesionální hudebník
 • Church hudebník
 • Soukromý učitel hudby

Výkonnostní příležitosti

Jako člen jedné z North Park podpis souborů budete provádět v průběhu celého roku on- a off-kampusu. Zvláštní výroční akce patří festival lekcí a koledy, komorní hudba Showcase soutěž, a Opera / oratorium.

Classroom Zkušenosti

Hudební vzdělávací program Severní Park využívá zdroje všech našich vzdělávacích stupňů, aby vás do skutečných tříd brzy a usnadňuje váš přechod od pozorovatele na žáka učitelem. Zde je postup:

 • Cílené pozorování jako součást metod kurzu
 • Učitel pomoc: sledovat a pomáhat učitelů / studentů (50 + hodin)
 • Mini-Výuka: připravit a naučit jednu hodinu každý den (7 týdnů)
 • Student výuky: prezenční výuky (10 až 16 týden)

Vyberte si Pedagogická specializace

Jako hudební vzdělání major, budete mít kurzy vás připraví na výuku ve všech nastaveních-sborové, instrumentální, a obecné. Umístěný své vlastní primární nástroj nebo hlas, budete také vybrat oblast výuky specializace, a to buď instrumentální nebo hlasové / klavír, i když vaše certifikace bude komplexní. Všechny možnosti Hudební výchova nést stejný počet úvěrových a lektorské zkušenosti požadavky na ukončení studia a certifikace / udělení licence.

Partnerství Společenství

ZUŠ spolupracuje s lidovou hudební škole, Chicago organizace nabízí zdarma hudební vzdělání dětem, na projektu je ta vaše, program, který poskytuje zdarma orchestrální po škole hudební výchovu. North Park studenti trávit čas výuky hudby v nedalekých veřejných školách, získávat cenné zkušenosti a odborné vedení mladých hudebníků.

Certifikát v hudbě pro sociální změny

Tento nový certifikát vysokoškolák je první svého druhu v zemi, které poskytují přípravu na North Park hudební obory vyučovat přes El Sistema-inspiroval filozofii hudby výuky. Tento certifikát se vyvinul z probíhající spolupráce s lidovou hudební škole, a je k dispozici ve spojení s nějakou hudbu studijního programu.

Požadavky programu

 • 59 hodin zásadního kurzu
 • 35 hodin vzdělávacího kurzu
 • 40 Curriculum úvěry Základní
This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu