Bakalář inženýrství (beng) v elektrotechnickém a elektronickém inženýrství (eee)

Všeobecné informace

Popis programu

Inženýrské programy na AIT jsou navrženy tak, aby produkovaly technicky kompetentní absolventy, kteří mají také znalosti o procesu inženýrství - jak jsou věci navrženy, rafinovány a uváděny do výroby - s přihlédnutím k reálným technickým požadavkům a omezením. Naše inženýrské programy kladou důraz na návrh inženýrského procesu, systémů a výstupů. Cíle programu - který je v souladu s posláním AIT, je produkovat absolventy vysokého kalibru v elektrotechnickém a elektronickém inženýrství s využitím mezinárodně srovnávaného učebního plánu. Jako takový je program navržen tak, aby splňoval požadavky IEEE a požadavky. Program je navržen tak, aby poskytl našim studentům znalosti a související dovednosti v širokém oboru Elektrické a elektronické inženýrství.

V průběhu programu čtyřletého řadu dovedností na bázi generických otázek bude trvalá za účelem rozvoje studenta jako univerzální absolventa a jako "celoživotní učící se". Studenti tohoto programu získají základní experimentální, designové a komunikační dovednosti a budou připraveni na zaměstnání v širokém spektru Elektrické a elektronické inženýrství, Nebo pro další studium na postgraduální úrovni.

Každý absolvent programu bude demonstrovat schopnost růst profesionálně, a rozvíjet kariéra-moudrý v IT profese a převzít větší díl odpovědnosti. Významný počet z nich bude dosáhnout vedoucí pozice ve svých odvětvích nebo profese.

Vstupní požadavky

Senior střední / High School Certifikát o přezkoušení (SS / HSCE), nebo západní Afriky Senior Secondary School Certificate (WASSCE) nebo ekvivalent s celkovým skóre 24 nebo lepší v šesti předmětů včetně nahrávek ve: Tři hlavní vyučovací předměty (včetně základních angličtině a Core Mathematics ) plus tři volitelných.

Poslední aktualizace Srp 2017

Informace o škole

Our mission is to become a cradle of excellence in education, training and research through providing leadership in the educational and the technological world by carefully selecting students of chara ... Čtěte více

Our mission is to become a cradle of excellence in education, training and research through providing leadership in the educational and the technological world by carefully selecting students of character, integrity, determination and motivation, and choosing individuals of outstanding character, commitment, ability and vision to serve as trustees, officers and faculty. Méně