Bakalář inženýrství (pocty) (elektrické a mechatronické) lhif

University of South Australia

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář inženýrství (pocty) (elektrické a mechatronické) lhif

University of South Australia

Program Bachelor of Engineering (Elektronické a mechatronické) vede k odměňování kariéry v neustále se rozvíjející a vzrušující disciplíně, která integruje mechanické a elektrotechnické a počítačové vědy. Mechatronika zahrnuje robotiku, řízení obráběcích strojů, automatizované řízené vozy, lékařskou diagnostiku a protetiku a její aplikace jsou omezeny pouze lidskou představivostí a vynalézavostí.

Se silným důrazem na praktické učení, které zahrnuje náročnou a kreativní práci na projektech, získáte dovednosti a znalosti potřebné k výkonu kariéry mechatroniky.

Na univerzitě v jižní Austrálii byly ve studentských a výzkumných zařízeních vynaloženy významné investice ve snaze vytvořit pro naše studenty vynikající vzdělávací prostředí. Jako inženýrský student budete mít přístup k Studiu Experience1 a Inženýrské mechatronické laboratoři, která vám pomůže získat cennou inženýrskou praxi po celou dobu studia. Oddělení informačních technologií, inženýrství a životního prostředí je světovým lídrem v oblasti inženýrské výuky a výzkumu, který se nachází v technologickém parku, který je umístěn na světové úrovni mezi 80 podniky a vytváří tak ideální prostředí pro spolupráci a inovace.

V roce 2015 bylo 97% výzkumu naší univerzity vyhodnoceno na základě standardů světové úrovně nebo vyšších hodnoceními Excellence in Research for Australia, které zahrnovaly elektrotechniku ​​a elektroniku.

Vice-kancléřovo mezinárodní dokonalé stipendium

Mezinárodní studenti mohou mít nárok na 50% snížení studentských příspěvků (školné) až na čtyři roky studia na plný úvazek. Až 20 stipendií je k dispozici v roce 2017 pro studenty, kteří se ucházeli o studium na UniSA bakalářský nebo postgraduální (podle předmětů).

Mezinárodní stipendium za zásluhy

Mezinárodní studenti mohou mít nárok na 25% snížení studentských příspěvků (školné) za první ročník studia v tomto programu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Austrálie - Adelaide, South Australia
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Austrálie - Adelaide, South Australia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu