Bakalář inženýrství, informační technologie (b.eng)

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář inženýrství, informační technologie (b.eng)

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK

60525_itengineering-bstudiescom.jpg

Studium na plný úvazek

 • studijní místa 25
 • umístění Mikkeli
 • délka studia 4 roky
 • další lhůty pro podání žádosti: 9.-24.1.2018, 14.-28.3.2018

V IT-PROGRAMU se zaměříte na síť

Zajímáte se o vývoj internetových systémů a služeb nové generace? Chtěli byste vybudovat kariéru v dynamické oblasti informačních a komunikačních technologií?

V programu Informační technologie (IT) se zaměříte na vytváření sítí. Jak fungují a spravují sítě. Naučíte se vytvářet zabezpečená data, bezdrátová nebo místní bezdrátová síť. Můžete spravovat a aktualizovat serverové systémy.

V poslední části studia se shromažďují všechny tyto informace a naučíte se stavět systé- my IoT (Internet of Things) a pochopíte jejich význam a možnosti v globálním podnikání.

Můžete také provádět programy, pomocí kterých můžete ověřit, zda systémy fungují správně. Do svého učebního plánu můžete zahrnout více programovacích dovedností. Kurzy osobních dovedností jsou řízené a časově rozvržené.

Tento studijní program je vyučován v angličtině. Většina učitelů je finština, takže můžete také komunikovat ve finštině s personálem a učiteli.

Zjistěte si o možnostech studia pro příchozí studenty z výměny a dvojitých studentů z našich webových stránek.

STRUKTURA STUDIÍ

Kompetence v oblasti síťové technologie je hlavní kompetence. Získáte dovednosti pro navrhování, budování a udržování malých a středních firemních spolehlivých síťových systémů a systémů IoT. Tyto systémy obsahují:

 • Různé typy kabelových nebo bezdrátových sítí
 • Síťové a datové přenosové techniky
 • Nastavení a údržba serverů.

Chcete-li ověřit fungování systému, potřebujete programovací dovednosti. Ve vašem posledním roce se specializujete na některá pokročilá témata vlastního zájmu. K dosažení těchto cílů studujete také nějakou fyziku, elektroniku a matematiku s znalostmi a dovednostmi v oblasti řízení projektů.

Tam jsou přednášky, ale také mnoho praktických experimentů ve studiu. Po určitém pokroku ve studiu se můžete také podílet na výzkumných projektech v Xamku a dalších projektech z pracovního života. Vaše bakalářská práce je nejlepším z těchto projektů od nějaké společnosti.

BYOD - Přineste vlastní zařízení

Nové zásady společnosti BYOD požadují, aby studenti přivedli do školního areálu své vlastní zařízení, tj. Notebooky. Přečtěte si více.

MOST: od bakaláře po mistra

Projekt BRIDGE je nový jedinečný způsob spolupráce mezi Jihovýchodní univerzitou aplikovaných věd (Xamk) a Lappeenranta University of Technology (LUT), pokud jde o budování nové výchovné cesty pro studenty.

Prostřednictvím společnosti BRIGDE můžete získat nejprve bakalářský titul od společnosti Xamk a poté pokračovat v získání magisterského titulu LUT. V letech 2016 - 2017 bude BRIGDE zahrnovat bakalářské studijní programy v oblasti informačních technologií a environmentálního inženýrství (Xamk). Studenti těchto studijních programů budou mít možnost setkat se s lektorem LUT v posledním stupni a budou mít přístup k kurzům LUT Summer School, které jim pomohou splnit požadavky na přijetí do LUT

POPIS PROFESÍ

Budoucí internet je otevřen pro všechny druhy nových vynálezů. Díky tomuto vysoce kvalitnímu vzdělání máte všechny kroky potřebné k vytvoření vlastních vynálezů. Mnoho studentů v oblasti IT našlo práci od nějakého tradičního průmyslu jako správce serveru nebo síťový specialista.

"Naši absolventi jsou vysoce oceňováni a respektováni zaměstnavateli."

Po dokončení studia budete schopni pracovat jako technickí odborníci v různých oblastech odvětví IKT.

Jste také disponováni všestrannými praktickými znalostmi informačních a síťových technologií, dobrými komunikačními schopnostmi a dovednostmi v oblasti spolupráce, jakož i dovednostmi, které vám umožní samostatně vylepšit vlastní odborné znalosti.

Pracovní pozice:

 • software specialista
 • správce serveru
 • síťový specialista
 • Projektant informačních systémů
 • IoT designer
 • projektový manažer

Budování počítačových sítí

"Četl jsem o finském vzdělávacím systému, který se neustále hodnocoval jako jeden z nejlepších na světě a Xamk byl znám jako vrchol univerzity aplikovaných věd v zemi.

Společnost Xamk také upoutávala pozornost svým důrazem na praktické zkušenosti s hardwarem a budováním počítačových sítí "

Bogdan Moroz , student oboru Informační technologie

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace December 14, 2017
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Finsko - Mikkeli
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Finsko - Mikkeli
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu