Vítejte v příležitosti jedinečné vzdělávací zkušenosti s náročným učebním plánem, který vás může vést kdekoliv ve světě. Náš klidný areál a město za posledních pár let přilákaly špičkové akademické pracovníky proslulé pověsti, kteří upevnili naše pět fakult zemědělské a zemědělské techniky, umění a vzdělávání, základních a aplikovaných věd, sociálních a manažerských věd, inženýrství a práva.

Výběr toho, kde můžete strávit univerzitní roky, může být vzrušující a také náročný. Na univerzitě v Benson Idahosa najdete absolutní univerzitní zkušenost.

Ale vy byste nevěděli, že jsme velká škola navštívit náš areál. Možná jsou to malé třídy nebo životní prostředí. Možná je to krásné město nebo malé městečko, které cítilo Benina. Ať už je cokoliv, budete se cítit jako doma.

Zahájení přijímání

Průběh přijímacího řízení začíná od května do 30. září každého roku. Proces začíná tím, že potenciální student obdrží formulář pro přijetí na univerzitě z některého z našich kontaktních míst v portu Harcourt, Abuja, Lagos, Warri a přijímacím úřadu univerzitního kampusu na Ugbor Road, GRA, Benin City za cenu (N7000 ) Pouze sedm tisíc naira.

Obecné přijímací požadavky na vysokoškolský program

Minimální požadavek na vstup do některého z níže uvedených programů vysokoškolského studia je pět (5) kreditních průkazů typu O'level včetně matematiky a angličtiny v příslušných oborech, jak je uvedeno v aktuální brožuře UTME, získané při nejvýše dvou setkáních, při každé z následujících zkoušek WASSCE, NECO nebo jejich ekvivalent.

Je nutné, aby se potenciální žáci registrovali a předali stávající UTME. Rovněž je k dispozici přímý vstup pro studenty s diplomem nebo NCE.

POZNÁMKA:

Kandidáti, kteří si v UTME nevybrali Benson Idahosa University, mohou požádat. Univerzita zajišťuje proces regularizace, kterým se mění univerzita první volby na univerzitu Benson Idahosa, a to bez nároku na náhradu žadateli.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z Benson Idahosa University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Bře 2020
Duration
4 - 5 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date