Read the Official Description

Bakalář inženýrství v informační vědy a technologie v oblasti komunikačních sítí a bezpečnost

Úvod

Komunikační sítě je vzrušující oblast, která se vyvíjí velmi rychle a stále hodně pozornosti od vědců a akademickou obec. Co je však ještě důležitější je skutečnost, že soukromé společnosti a soukromé / veřejné instituce dávají obrovský důraz na jejich počítačové síťové infrastruktury, z důvodu, že dnes se nedá nic dělat, aniž by datovou komunikaci. V důsledku toho by měl každý komunikační síť má bezpečnostní mechanismy, které zajišťují ochranu před krádeží dat, ztráty dat, úniku informací a jakékoli narušení, které má za cíl odstranit a manipulaci s důvěrnými a materiálu chráněného autorskými právy. Máte-li zájem v oblasti počítačových sítí, zabezpečení sítí, bezdrátové technologie, nebo kryptografie, zvolte fakultu komunikačních sítí a bezpečnosti.

Program osnovy a výsledky učení

Jádro kurzy této fakulty mají za cíl poskytnout znalosti a dovednosti v základní počítačové vědy a základní sítě. Ty jsou následovány kurzy, které se zaměřují na konkrétnějších sítí a na oblastech, jako jsou bezdrátové komunikace, programování sítí, bezpečnosti, testování apod Hands-on na laboratorních cvičeních a aplikace jsou důležitou součástí těchto kurzů. Kromě toho jsme také podporovat a pomáhat studentům při získávání praktických zkušeností v podnicích, takže se dostanou hands-na zkušenosti z reálných životních situací a problémů v komunikačních sítí, otázky bezpečnosti atd

Fakulta komunikačních sítí a bezpečnosti vás naučí vše o počítačových sítí, jejich organizaci a funkci, stejně jako metody pro zabezpečení přenosu informací. Vzhledem k tomu, že každý počítačový systém vyžaduje neustálou údržbu a čelí různé problémy zabezpečení, budete vyzváni, aby jejich řešení s dovednostmi, které dostanete na této fakultě.

Kariérní vyhlídky

Fakulta komunikačních sítí a bezpečnost se zaměřuje na výrobu vysoce vzdělaných, kvalifikovaných a připravené odborníky, kteří budou schopni vyrovnat se s žádnou lokální nebo mezinárodním prostředí, ať už je to soukromá společnost, instituce nebo akademický svět.

Tím absolvování této fakulty, můžete získat titul v oboru počítačových sítí a bezpečnosti podle zvolené délky studia. Po získání že znalost a vzdělání jste schopni řešit problém navrhování, zřizování a údržbu počítačových sítí v podnicích nebo v bankovních systémech; jste schopni pracovat pro bezpečnostní agentury, nebo rozvíjet své vlastní metody zabezpečení sítě. Pokročilé IT pracovních míst nebo další pokročilé studie jsou na vás čekají po dokončení studia.

Zde si můžete prohlédnout seznam nejvíce preeminent profesních profilů: Cloud Application Developer, Java Developer, NET Developer, bezpečnostní analytik, Ethical Hacker, Chief Information Security Officer, síťový inženýr, Network technický analytik, analytik Síťová infrastruktura, správce systému, sítě a IT Systems manažer, Computer Software Engineer, Database Developer, hry programátor.

Na trhu však potřebují své dovednosti. Nenechte si ujít příležitost.

Nabízené Studijní programy

Univerzita informační vědy a technologie "St. Apoštol Pavel "nabízí další typy studijních programů.

Po dokončení 3 roky studia, s nejméně 180 kreditů, studenti získají míru Bakalář inženýrství v informační vědy a technologie v oblasti komunikačních sítí a bezpečnost, Po dokončení 4 letech studia, s minimálně 240 ECTS kreditů, studenti získají míru Bachelor of Science v informačních vědy a technologie v oblasti komunikačních sítí a bezpečnost.

PROSÍM Žádost o další informace o stipendiích zahraničním studentům.

Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by University For Information Science And Technology »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 - 4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date