Read the Official Description

Bakalář inženýrství elektroniky a počítačové techniky

Zajímáte se o digitální elektroniky, telekomunikací, mobilních telefonů, přenos, satelitů digitalizace, konstrukce komunikačních systémů, programování, biologické elektroniky, operativních systémů, zpracování signálů a všeho ostatního, která má co do činění s elektronikou a počítači?


Pak může být zájem o bakaláře elektroniky a počítačové techniky. Program začíná září a únoru.

&nbsp

Cílem z elektroniky a počítačové techniky programu je rozvíjet a kvalifikovat se vám v základních technických schopností.

Během programu se naučíte spolupracovat s ostatními, formulovat problémy a plánovat svůj čas.Získáte zkušenosti v porovnání teorie a praxe, simulace, a nakonec budete vyškoleni prezentovat a dokumentovat výsledky v písemné zprávy a ústní prezentace. Obecně lze říci, že elektronika a výpočetní technika kurz zahrnuje elektroniku a datové technologie, a kurz nabízí s aplikací a rozvoje dovedností v datových technologií, elektroniky konstrukce, stavební a telekomunikační zařízení, stejně jako organizace a hodnocení zdravotnických technologií.

&nbsp

Po dokončení studia, budete mít kompetence v pokrývající celou oblast od vývoje, realizace a provozu na konzultace, výuku a služeb ve vztahu k elektronických systémů, produktů a rostlin, stejně jako dovedností v práci na projektu, projektového řízení a provádění.

See 2 more programs offered by Copenhagen University College of Engineering »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date