Read the Official Description

Bakalářský program ve strojírenství - design a průmyslové inovace

Máte-li zájem o interakci mezi lidmi, výroby, životního prostředí a hospodářství, pak Strojírenství - design a průmyslové inovace bakalářský studijní program je pro vás. Program začíná v září.

&nbsp

V oboru strojírenství - design a průmyslové inovace, se můžete zúčastnit na řešení technických a obecné problémy budoucnosti v oblasti strojírenství To je disciplína, která také musí posoudit a respektovat životní prostředí, společnost a ekonomiku. .

&nbsp

Kombinace technických kompetencí ve stavebnictví, design, termodynamiky, mechaniky a široké znalosti elektrických teorie, ekonomie a managementu poskytuje dobré podmínky jak pro specialisty a manažerských pozicích.

&nbsp

Strojírenství studijní program je ten, který kombinuje teoretické znalosti z mnoha různých oborů. Budete mít kvalifikaci na národní i mezinárodní úrovni, aby se zapojily do praktické řešení problémů a rozvoje.

&nbsp

V programu strojní inženýrství studia se dozvíte o vlastnostech materiálu, výroba energie a vývoj výrobků. Budete pracovat s funkčností, životního prostředí a estetiku. Interakce mezi produkty a lidem, kteří je používají, jsou hlavním cílem programu.

&nbsp

Získáte rozsáhlé technické znalosti mechaniky a termodynamiky a naučit se používat pokročilé 3D, IT na bázi výpočetní nástroje pro návrh a produkci průmyslových výrobků a rostliny.

&nbsp

Práce na projektu v průběhu poskytne pohled na, například, dimenzování a navrhování převodovky a energetických systémů, zároveň poskytnout zkušenosti s pístovými motory, čerpadla, jeřáby, řízení a mnoho dalších inženýrských staveb.

See 2 more programs offered by Copenhagen University College of Engineering »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
7 semestry
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date