Read the Official Description

ODDĚLENÍ grafického a multimédia

Katedra grafiky a multimédií nabízí programy na plný úvazek vysokoškolské vedoucí k udělení Bakalář informační technologie (grafiky a multimédií) (Hons).1. Rok 1 zavádí základní technologie počítačových systémů, zkoumá při řešení problémů Metodiky, základní metody kreslení, Multimediální technologie, počítačové modelování a kreativita, strukturované programování, Datová komunikace a počítačové sítě a diskrétní struktury.

  1. V průběhu 2. ročníku, a kromě základních informačních technologií modulů, studie bude zaměřena na objektově orientovaného programování, počítačová grafika, databáze, multimediální design systémů, počítačového vidění a zpracování obrazu, umělé inteligence a technická Volitelné předměty, jako jsou herní design, Audio Video Technologies, počítačové animace, virtuální realita, AI a herní Estetika a digitální fotografie, následované průmyslovým umístěním (Special semestr).

  2. Ve 3. ročníku (poslední rok), se studie soustředí na základní softwarového inženýrství, programování webu, multimediálních systémů design rozhraní, základních informačních systémů, etiky a odborník v oblasti IT postupů a technologií podnikání.

  3. Kromě výše uvedených studentů může trvat podrobný pohled na aspekty designu hry, počítačové animace, audio a video technologie, virtuální realita, AI a herní Estetika a digitální fotografie jako volitelných předmětů. Studenti se také zavazují, individuální projekt vyšetřuje použití grafiky nebo multimediálních technologií.

  4. Kombinace všech modulů výše pomůže studentům získat solidní znalosti o hardwarových a softwarových aspektů zachycování, skladování a manipulaci zvuk a obrázky v digitální podobě. Studenti budou zkoumat techniky směřující k produkci vlastních kreativních digitálních médií. Digitální úpravu obrázků a manipulace, spolu s vydávání a distribuci videa jsou také zkoumány.

Studenti, kteří úspěšně ukončili bakalářský program, může zvážit sledování postgraduální programy, které zahrnují Master of informačních technologií a doktor filozofie výzkumem v oblasti multimédií.

VISION

Být oddělení premier při vytváření grafiky a multimédií profesionály.

MISSION

Zavázali jsme se k poskytování špičkových technologií v oblasti grafiky a multimédií prostřednictvím výuky, výzkumu a poradenství.

KARIÉRA PROSPECT

Absolventi tohoto programu mají možnost zvolit, aby v různých kariérní cesty v informačních a komunikačních technologií, např počítačový vědec, systém analytik, programátor, softwarový inženýr, Web Master, Web Designer, správce sítě, System Designer, projektový manažer, přednášející, Návrhář databáze a Administrátor abychom jmenovali z mála.

Akademický Poradenství

Každý student bude přidělen akademický poradce, který bude pomáhat studenta v jeho / jejích akademických studií. To zahrnuje poradenství v oblasti studijního plánu, jako je výběr kurzů pro nadcházející semestr, jakož i studijní výsledky studenta. Přiřazené College poradci jsou k dispozici po celý akademický rok pro konzultace a poradenství.

Program taught in:
Angličtina

See 11 more programs offered by ​Universiti Tenaga Nasional (UNITEN) »

This course is Campus based
Start Date
Ún. 2019
Led. 2020
Duration
3 let
Denní studium
Price
67,600
Deadline
By locations
By date
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline
Start Date
Ún. 2019
End Date
Application deadline

Ún. 2019

Location
Application deadline
End Date

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date