Read the Official Description

Bakalář informační technologie (Information Systems) (Hons) je speciálně navržen tak, aby studenti s IS-specifické znalosti a dovednosti, kromě obecné výpočty, stejně jako základy podnikání v různých hospodářských odvětvích.

Tento program je určen pro studenty, kteří chtějí navrhnout a implementovat efektivní obchodní řešení, která splňují organizační a manažerské potřeby pro informace a rozhodnutí systému podpory. Absolventi bakalářského informačních technologií (Information Systems) (Hons) programu jsou ideální pozici, aby se vedoucí úlohu při utváření budoucnosti informační bázi. Studenti, kteří absolvují program bude dobře vystavena a uzemněné v základech informačního systému, teorie organizace, strategické plánování, řízení projektů, rozhodování, týmová práce a vedení, a provádění výzkumu, stejně jako stávajících a nově vznikajících informačních systémů technologií.

VISION

Chcete-li být uznána a premier oddělení poskytuje vynikající vzdělání, inovativní výzkum, a kvalitní poradenství v informačních systémech.

MISSION

Oddělení informačního systému s vyhrazeným týmem snaží: Chcete-li poskytovat vynikající vysokoškoláka a postgraduální vzdělání a světové úrovně výzkumu a poskytovat kvalitní informační systémy poradenské služby příslušných průmyslových odvětví

Kariéra Prospect

Tento program připravuje absolventy pro kariéru v IT / IS, a to zejména v oblasti vývoje aplikací, analýzu podnikových procesů, dat a řízení informací a strategické IT / IS plánování. Absolventi mohou očekávat, že budovat kariéru nejen v oblasti softwaru a IT poradenských firem, ale také na podporu IT / IS potřeby organizací, ať už ve veřejné, soukromé, nebo sociální odvětví a v různých průmyslových odvětvích, jako je například bankovnictví, spotřebitelské Výrobky, vzdělávání, energie, zdravotní péče, výroba, služby, telekomunikace a, mimo jiné.

Příklady Kariéra: Application Developer, Business Analyst, Business Intelligence konzultant, obchodní manažer, Business Process Analyst, počítačových a informačních vědců, počítačových a informačních systémů manažery, programátory, správce databází, počítačové specialisty podpory, počítačové systémy analytiků, databáze Analyst, ERP specialista, informační Auditing a Compliance specialista, IT architekt, IT auditor, IT konzultant, IT Operations Manager, vedoucí projektu, vývojáři softwaru, uživatelské rozhraní Designer, Web Content Manager, webové vývojáře.

Akademický Poradenství

Po vstupu do programu, bude student přiřazena studijním poradcem. Poradce je odpovědný za pomoc Student dělat dobře akademicky a uspět v absolvování. Poradce může pomoci s mnoha věcmi, včetně: být, zda je rozvrh pro každou dobu je vhodné; získat pomoc pro nějaké zvláštní problémy se student může mít; vysvětlovat akademické postupy; a pomáhá zvyšovat porozumění studentů o IT osnov.

Program taught in:
Angličtina

See 11 more programs offered by ​Universiti Tenaga Nasional (UNITEN) »

This course is Campus based
Start Date
Ún. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
67,600
Deadline
By locations
By date
Start Date
Ún. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Ún. 2019
End Date
Application deadline

Ún. 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date