Přečtěte si oficiální popis

Tento tříletý stupeň má silný důraz na průmyslových projektech, dává vám možnost rozvinout softwarový program střední velikosti v posledním roce.

Vaše předměty budou zahrnovat sociální a etické otázky, jako je počítačový hacking, softwarového pirátství a porušení bezpečnosti spolu se základy IT. Budete také získat dovednosti v oblasti řízení projektů, odhad projektu, dokumentace a hodnotící zpráva přes teoretické straně těchto základních předmětů.

Vaše IT studie budou zahrnovat web a vývoj softwaru, analýza IT systémů, design, programování a vytváření sítí. V těchto třídách budete rozvíjet porozumění technologické infrastruktury, plánování a řízení a rozvíjet způsoby, jak pochopit systémů a provádění technických programů, včetně elektronického obchodu, datových systémů a mobilních aplikací.

Můžete kombinovat své dovednosti v oblasti IT s obchodními, společenských a humanitních věd prostřednictvím volitelných předmětů, nebo vylepšit své IT dovednosti dále v webové inženýrství, výpočetní techniky, bezpečnosti a informačních systémů analýzy.

Můžete být vybrány pro našeho programu ctí základě vašeho školního výkonu. Můžete také obdržet možnost pracovat na částečný úvazek pro organizaci ve velkém měřítku během stupně, získání kreditní body pro vaši práci. Stipendia až do výše $ 6.000 mohou být nabízeny prostřednictvím odboru informatiky a informačních technologií.

Anglický jazyk Požadavky

IELTS (akademické) skóre 6,0 bez individuální kapelou skóre méně než 6,0; TOEFL papíru-založené Test - minimální celkové skóre 550 se skóre 5 nebo více v testu psané angličtině; TOEFL Internet-based Test - minimální celkové skóre 60 se minimum pro SLR 18; W 22; Úspěšné ukončení angličtiny pro další studium Advanced Stage 5B (EFS5 UG minimálně 60 procent), který je k dispozici od La Trobe Melbourne; Pro více informací prosím navštivte webové stránky La Trobe Melbourne.

La Trobe Melbourne Nadace Studie: 60 procent konečný výsledek v kurzu; Angličtina jako vyučovacího jazyka v terciárním studiu mohou být přijaty. Vezměte prosím na vědomí: Angličtina jako vyučovacím jazykem v předchozím studiu nebudou přijaty jako základ pro přijetí (v angličtině) pro kurzy, kde schválila požadavek skóre testu je nad IELTS 6,5 s žádnou kapelou skóre méně než 6,0. Pearson Test z angličtiny (Academic) (PTE): Minimální počet bodů z 57, bez komunikativní dovednosti skóre méně než 50.

Cambridge Certificate pokročilého anglického jazyka (CAE): třída B nebo vyšší.

Cambridge Certificate of Proficiency in English (CPE): průchod stupeň C nebo vyšší, nebo schválený mezinárodní ekvivalent.

Akademické vstupní požadavky

 • LTU Nadace Studie - 60
 • Aust. Yr 12 (ATAR) 2015 (pouze orientační) - Melbourne: 50, Bendigo: 50
 • International Baccalaureate - 24
 • Úrovně GCE A - 7
 • HKDSE - 2 x Level 4
 • Srí Lanky Úrovně A - CCC
 • STPM - 8
 • Norsko střední Certifikát - 3.5
 • Sweden Slutbetyg - G
 • Všechny indické Sen SC (5 nejlepších Předměty) - 65
 • Vietnam (rok 12) - 8
 • Indonésie (SMA) - 8
 • GAC Cert. IV - 2,6 GPA
 • GAOKAO - viz: webové stránky

Pokud nesplňují tyto požadavky vstupních byste mohl mít zájem v La Trobe je Nadace studia a diplom programy, které poskytují alternativní cestu k bakalářského programu je La Trobe je. Pro více informací prosím navštivte webové stránky La Trobe Melbourne.

Předmět předpokladem

Jednotky 3 a 4: studie skóre alespoň 25 v angličtině (EAL), nebo 20 v angličtině jiné než EAL.

Další informace

Semestr 1 a 2 Sydney Campus k dispozici pouze Semestr 1

Profesionální uznání

Absolventi mají nárok na členství v australské Computer Society a uznáván jako IT profesionálů.

Pracovní příležitosti

Absolventi mohou vyvíjet inovativní řešení prostřednictvím efektivního využívání IT nástrojů, a kriticky analyzovat problémy pro specifické oblasti, v různých průmyslových odvětvích, jako je například bankovnictví, marketing, zdravotnictví, školství, státní správy a dopravy. Naše současné průmyslových partnerů nabízí řadu cadetships nebo Industry Based Learning (IBL) stipendií pro naše vysoce dosažení studenty každý rok.

Pracovní příležitosti zahrnují systémový analytik, analytik programátor, správce databáze, softwarový inženýr, a stratég a systémů marketingu.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z La Trobe University »

This course is Campus based
Start Date
Mar 2020
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Mar 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Mar 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Mar 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Mar 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date