Bakalář informačních technologií (bit)

Carleton University, Faculty of Engineering and Design

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář informačních technologií (bit)

Carleton University, Faculty of Engineering and Design

Svět informačních technologií je stále vyvíjí. Co je nyní samozřejmostí byla kdysi průlom. Jako student v jedné z bakalářských programů Informační technologie, získáte teoretické znalosti a praktické dovednosti potřebné k řešení IT problémů dneška a možnosti budoucnosti.

Bakalář informační technologie (BIT), nabízí tři různé programy:

  • Interactive Multimedia a design (IMD),
  • Network Technology (NET) a Photonics a
  • Laserová technologie (PLT).

Tyto programy jsou nabízeny společně Carleton škole informačních technologií a Algonquin akademie škol médií a designu (pro IMD) a vyspělé technologie (pro NET a PLT). Budete absolvent s Bachelor of Information Technology stupně z Carleton University a buď Advanced Diploma uměleckoprůmyslové (pro IMD studentů), Advanced Diploma v oblasti technologií (pro NET studentů) nebo Advanced Diploma v fotoniky a laserové technologie (pro PLT studenty ) z Algonquin College.

INTERAKTIVNÍ Multimedia a design (IMD)

Čtyřletý program, IMD je zaměřen na studenty, kteří jsou oba umělecky nakloněný a technicky adept a kteří se zajímají o všechny aspekty digitálních médií. Získáte nástroje, které potřebujete, aby se nápad nebo problém a postupovat přes celý proces od konceptu až po pre-výroba, výroba a postprodukce. Tento program vám poskytuje multidisciplinární vzdělávání prostřednictvím kurzů počítačové animace, vizuální efekty, herní design a vývoj, design a interakce člověka s počítačem. Program je dále obohacen o kurzy v oblasti vědy, matematiky, obchodní a společenské vědy. Budete absolvovat plně vybavená pro práci v a tvar digitální svět budoucnosti.

NETWORK TECHNOLOGY (NET)

NET čtyřletý program se zaměřuje na navrhování, správu, provoz a instalaci budoucích komplexních informačních sítí, jako jsou ty, které tvoří internetové a mobilní telefon sítí. Program je multidisciplinární charakter, který kombinuje kurzy počítačové a síťové technologie s kurzy fyziky, matematiky, obchodu, komunikace a umění a společenských věd.

V tomto programu budete zkoumat nejen teorie a koncepty, ale také dozvědět se o jejich uplatňování v praxi. Naučíte se navrhovat, spravovat, bezpečné, provoz, instalaci a konfiguraci pokročilých IT sítí. State-of-the-art sítí laboratoře nabízejí praktické školení s real-svět techniky. NET Program má partnerství s programem Cisco Networking Academy, přičemž studenti jsou vyškoleni, aby úspěšně napsat Cisco Certified Network Associate (CCNA) a Professional (CCNP) certifikační zkoušky. NET budou studenti schopni vydělat průmysl uznávané certifikace, který je ve vysoké poptávce na trhu práce.

Fotoniky a LASER TECHNOLOGY (PLT)

Naše inovativní čtyřletého PLT program je zaměřen na oblast technologií, která se stala převládající v téměř každém aspektu života 21. století. Program je určen nejen pro výuku základů fotoniky a laserové technologie, ale také pomoci předem klíčové technologie v průmyslu jako takovém. Studenti budou mít prospěch z úzké vazby programu na fotoniky průmyslu, a to prostřednictvím co-op příležitostí a integrace nejnovějších inovací do vzdělávacího programu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Kanada - Ottawa, Ontario
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Kanada - Ottawa, Ontario
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu