Snění o vybudování další nejprodávanější smartphone aplikaci nebo vývoj software, který bude dělat rozdíl na pracovištích nebo v domácnostech? Computer Science na CSU je pro vás.

V roce 2016 University Recenze žebříčku, CSU byl ohodnocen druhý v Austrálii informatice - a s vynikající věc. Dodáváme míru, která podporuje technické zvládnutí zatímco vybavení vám praktické dovednosti a atributy chytat oko každého zaměstnavatele.

Od základů informatiky a programování, budete rychle pohybovat předměty, které odrážejí nejglobálnější technologie up-to-date k pokročilé studium ve výrobě kvalitního software návrhu operačních systémů a umělé inteligence. Pak můžete dopřát svou vášeň s hry Programování specializaci, nebo si vybrat up-to-the-minute Computer Science streamování předměty, jako je cloud computing a vývoje mobilních aplikací.

Nebo ještě lépe, náš kurz je navržen a dodáván s flexibilitou v mysli. Vyberte si mezi plný úvazek, na částečný úvazek a on-line studijních možností široké škály své pracovní a životní styl závazky.

Můžete:

 • studovat na akademické půdě CSU, studie Centre CSU nebo on-line z téměř kdekoli na světě
 • zrychlit nebo zpomalit váš studijní tempo, aby vyhovoval vašim měnící profesní a osobní potřeby
 • snížit celkovou délku a cenu kurzu tím, že dostane uznávání předchozího studiem v některých případech, upuštění až 50 procent stupně.

Proč studovat tento kurz?

Dynamický průběh CSU vybaví, abyste se stal odborníkem programátor, a poskytuje dovednosti, aby softwarové aplikace od konceptu k realitě. Jeho důraz je kladen na objektově orientované programování, programování her a vývoj aplikací pro mobilní a jiná zařízení.

Naše specializované pedagogičtí pracovníci mají silné výzkumné zázemí a úzce spolupracovat s průmyslem. Pokud studovat na akademické půdě, budete mít možnost navštívit závody, a pracovat na dvou projektech založených na reálných životních situacích průmyslu.

Pokud se budete držet hry programování specializaci, budou subjekty zaměří na nejnovější herní design, programování aplikací pro Android, programování her motory, jako je jednota, a počítačovou grafiku.

Studenti, kteří se rozhodnou Computer Science proud můžete vybrat z předmětů, které odrážejí nejnovější vývoj v oblasti cloud computingu, vývoje mobilních aplikací, počítačové bezpečnosti, databáze a další.

Kurz má plnou odbornou akreditaci australské Computer Society (ACS).

Kariérní možnosti

Jako Computer Science absolvent, můžete propracovat kariéru v oblasti umělé inteligence, počítačové grafiky nebo vývoj softwaru. Kariéry může zahrnovat vývoj, testování, průzkum trhu a propagaci softwarových produktů. Toto pole nabízí různé možnosti, kde můžete pracovat samostatně, nebo začít podnikat, připojit se k velké korporace, nebo hledat zaměstnání v celé řadě průmyslových odvětví.

Role patří:

 • Počítač nebo informační technologie analytik
 • programátor
 • Softwarový inženýr
 • systémový inženýr
 • game developer
 • vývojář mobilních aplikací.

Po ukončení hry programování specializaci, mohl byste vyvíjet software pro celou řadu platforem, včetně mobilních zařízení. I když byste mohli využít své znalosti o různých programovacích jazyků vytvořit hry, své dovednosti by mohly být také použity k vývoji softwarových programů pro profesionální nastavení, stejně jako zábavu. Jako vývojář, můžete konzultovat zúčastněné strany a posoudit jejich potřeby, a budete testovat, ladit, diagnostikovat a opravovat chyby v programování v průběhu celého procesu vývoje her. Dalo by se také zapojit do psaní a uživatelských úprav příruček a návodů. Tato profesní dráhu vám nabízí příležitosti k práci na celém světě ve firmách všech velikostí a mají nejnovější technologie na dosah ruky.

Role patří:

 • aplikace developer
 • hry programátor
 • softwarový inženýr.

Vysoce dosahující Absolventi se mohou také rozhodnout připojit se k programu Computer Science Honours.

Kreditní a cesty

Žadatelé, kteří úspěšně absolvovali příslušný certifikát IV, Diploma nebo Advanced Diploma v TAFE mohou mít nárok na úvěr až do výše čtyř jedinců (Certificate IV) až osm předmětů (diplom) nebo až 12 jedinců (Advanced Diploma) do tohoto kurzu , Zásluhu na předchozí vzdělání nebo studia na jiných vysokých škol budou posuzovány jako součást procesu žádosti a bude poskytnuta oprávněným žadatelům.

informace Vstupné

orientační ATAR

65.00

Přijímací kritéria pro interní studenty

Pro přijetí do bakalářského žadatelů Computer Science, musí mít jednu z následujících možností:

 • NSW HSC ATAR rovna nebo větší než minimální schválená Akademickým senátem nebo ekvivalent; nebo
 • NSW HSC (nebo ekvivalent) se silnými výkony ve jedinců ve vývoji softwaru, anglický a / nebo matematika oblastí; nebo
 • zpráva od ředitele školy, což se rovná která byla použita v PREP (Zpráva o zadávání programu jistin "), doporučující žadatele jako dobře hodí pro vysokoškolské studium; nebo
 • 2 roky relevantní odborné IT praxe (tj v oblastech, jako programátor, analytik, správu systémů, help desk, podporu sítě, ale ne administrativních rolí, jako je zadávání dat nebo administrativní);
 • vyplněný AQF Certificate IV v oblasti informačních technologií (včetně jakéhokoli zaměření informačních technologií) nebo dokončeného AQF certifikát IV v oblasti týkající se informačních technologií.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 10 více kurzů z Charles Sturt University »

Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Led 2020
Duration
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date