Bakalář informatiky

Cornell College

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář informatiky

Cornell College

Proč studovat Computer Science?

Počítačová věda není studium počítačů, ale spíše studie o algoritmech a zobrazování informací, aby produktivní využití počítačových technologií. V našich kurzech a vědeckou práci se budeme snažit odpovědět na tyto čtyři hlavní otázky:

  1. Jaké problémy mohou být řešeny pomocí počítače?
  2. Vzhledem k tomu, řešitelný problém, jak se jeden program, počítač produkovat řešení?
  3. Vzhledem k programu, jak se dá opatření (a zlepšení) účinnost programu?
  4. Vzhledem k tomu, účinný program, jak se dá ověřit, že program dělá ve skutečnosti spolehlivě a přesně řešit původně položenou problém?

Computer Science je matematické, vědecké a inženýrské disciplíny. Studium informatiky mohou být cenné v různých interdisciplinárních pronásledování ve vědách, společenských věd, humanitních věd a umění. Dovednosti učíme naše studenty, zejména řešení problémů, analýza, kreativní design a komunikační dovednosti, sloužit jim dobře v jakékoli oblasti se rozhodnou pokračovat.

Proč Cornell?

Naše malá oddělení a tříd nám umožňují poskytovat individuální podporu studentů a přizpůsobit témata, projekty a stáže na zájmy našich studentů. Byli jsme inovátoři z internetu pro výuku ve třídě, a nadále se rychle přizpůsobit nových výukových metod a technologií. Členové katedry nyní flexibilitu Cornell jeden kurz v době harmonogramu v návrhu strategie kurzu. Typický počítačové vědy kurz zahrnuje složku přednáška / diskuse, uzavřený laboratorní složku a otevřený laboratorní složku. Naše uzavřené laboratoře jsou podobné ve struktuře k fyzikálních nebo chemických laboratořích. Instruktor nastaví cvičení, poskytuje pomoc tutorial, a koluje mezi studenty do problematiky bezproblémové střílení, pokud se vyskytnou. V otevřených laboratořích zveme více kreativní průzkum a studenti pracují na svých vlastních plánů. Na všech úrovních žádáme naše studenty, aby si z nedávných periodik a časopisů. Mnoho tříd vyžadují prezentací studentů, jak formální, tak neformální; mnoho z nich také vyžadují studentské písemné práce ve formě dokumentů, a to nejen programy. Družstevní práce, včetně skupinových projektů, hraje významnou roli v našem vzdělávacím programu. Jsme také podporovat naše majorů sledovat jednotlivé projekty, stáže, nebo rozšířené výzkum. Nabízíme mnoho příležitostí pro naše studenty, aby se zapojily v oboru mimo vyučování, včetně výzkumných prezentace Student sympozia, International Collegiate Programming soutěží, cesta do odborných setkání, návštěvy místního průmyslu a letní výzkumu.

Osnovy

Stejně jako všechny fakulty Cornell je naše primární zaměření výuky, a jsme odhodláni svobodných umění. Budeme i nadále přizpůsobovat a vyvíjet naše kurikulum založené na normách stanovených theAssociation for Computing Machinery (ACM) a Institut elektrických a elektronických inženýrů (IEEE). U velkých společností, oddělení má široké nabídky, s obecným zaměřením na design softwaru. Profesoři seznámit studenty s programováním pomocí jazyka Java. Studenti v horní úrovni kurzů také řešit problémy pomocí C, C + +, Scheme, a jiné programovací jazyky. Kromě naší běžnou výukou, každý rok nabízíme témata a pokročilá témata kurzy na témata, jako jsou robotika, umělá inteligence, a bioinformatiky. Důrazně doporučujeme našim majorů sledovat stáže, jednotlivé projekty nebo skupiny projektů, jako součást jejich učebního plánu. Naše stránka projektů a činností ukazuje nedávné příležitosti sledovaných našich studentů.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Mount Vernon, Iowa
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Mount Vernon, Iowa
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu