Bakalář komunikačních studií

North Park University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář komunikačních studií

North Park University

Bakalářská komunikačních studií

Proč studovat komunikační studia?

Úspěšní lídři v každém oboru jsou lidé, kteří mohou komunikovat s, se týkají, a dobře pracují s ostatními. Komunikační studia udělen vám pomůže rozvíjet tyto praktické a kritických dovedností-včetně schopnosti myslet, mluvit a psát jasně a efektivně pracovat v týmovém prostředí. Absolventi mohou najít práci v mnoha oblastech, včetně neziskové, média, obchod a vládou. Proč North Park?

Naučíme vás, aby se stal příslušným komunikátor a kritický myslitel v rámci společenské odpovědnosti, takže budete mít zkušený do souvislosti s a komunikace s lidmi s různými kulturním zázemím, aby spolupracovaly k zdokonalení ostatních. Budete mít možnost uplatnit to, co se naučíte prostřednictvím třídních zkušeností a stáží v jakékoliv profesní dráhu si vyberete.

Kariéra v komunikaci

Komunikační studia obory najít uplatnění v celé řadě oblastí, včetně žurnalistiky, reklama, public relations, neziskové vedení, média, právo, plánování akcí, sociálních služeb, lidské zdroje, organizační vedení a prodeje.

V případě absolventů práce

Naši absolventi pracovali na World Relief, Společenství sociálních služeb, University of Chicago Development Office, Coleman Group Management Consulting a Fresh Design Studio. Už také usilovat absolventské hodnosti na University of Chicago, University of Southern California, Georgetown University, Northwestern University, a další.

Stáže

Můžete dát své komunikační dovednosti v praxi, komunikovat s odborníky, a budovat svůj životopis přes stáže. Naši studenti byli na stáži na World Relief, město Chicago, Presbyterian Church a evangelické církve Covenant církevních úřadů, stejně jako charterové školy, agentury sociálních služeb, a podniky doma i v zahraničí.

Zajímavé Třídy

Naučte se základy teorie komunikace prostřednictvím předmětů, které zahrnují:

  • Řečnictví
  • Interkulturní komunikace
  • Komunikace na pracovišti
  • Konflikt Transformace

Konflikt Transformace

Konflikt mezi lidmi je konstantní v našem světě; jak transformovat do něčeho tvůrčího a ochotný je vyvíjí věda. North Park Nová major v transformaci konfliktu studií je interdisciplinární přístup k teorii, analýzy, historie, kultury a transformační procesy v konfliktních situacích, spravedlnost a budování míru.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu