Bakalář komunikace, médií a filmu

University of Calgary

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář komunikace, médií a filmu

University of Calgary

Oddělení komunikace, médií a filmové vědy hostí programy v oblasti komunikačních studií a filmových studií.

Studentů prvních ročníků ve všech studijních programů nabízených odboru komunikace, médií a filmové vědy se vyzývají, aby prozkoumala kurzy v různých oblastech. Doporučuje se, aby first-leté program obsahovat nejméně dvě z následujících možností:

  • Komunikační studia 201
  • Komunikační studia 203
  • Film 201

Navíc by studenti měli také zvolit alespoň 6 kusů (1,0 full-chodové ekvivalent) z Filozofické fakulty. Studijní programy nabízené odboru komunikace, médií a filmové vědy mohou zahrnovat kurzy senior úrovni nabízené ostatními útvary ať už jsou to klíčové požadavky, nebo jsou opce. Je proto vhodné, aby se první rok kurzy z různých dalších oblastí. Navíc by studenti měli za normálních okolností zvolit 6 kusů (1,0 full-chodové ekvivalent) z Přírodovědecké fakulty.

komunikační studia

Komunikační studia zkoumá způsoby, jakými komunikační konstrukty a odráží společnost a kulturu. Program klade důraz na tři vzájemně propojené oblasti komunikace: 1) médií a populární kultury: teorie, kritiky a historii komunikace prostřednictvím tradičních médií, nových médií a populární kultury; 2) Řečnická Komunikace: teorie, kritika a výroba informativní, přesvědčivý a profesionální diskurzu ve veřejných a organizačních souvislostech; a 3) Věda a komunikace: diskurzy a procesy komunikace ve vztahu ke zdraví, vědy a techniky.

Program si klade za cíl vzdělávat flexibilní a formulování analytici, výzkumné pracovníky a odborníky pro širokou škálu akademických, veřejných a odborných souvislostech. To poskytuje absolventům znalosti, dovednosti a rozlišování účinně komunikovat myšlenky a ověřil komunikaci a napříč různými médii, včetně řeči, psaní, televize, filmu, rozhlasu, digitálních médií a interaktivní zábavy, internetu a bezdrátových sítí. Naše kooperativní vzdělávací a zkušenostní vzdělávací příležitosti umožnit studentům rozvíjet a uplatnit své schopnosti v non-akademické kontexty.

Filmová studia

Filmových studií pomůže připravit studenty na kariéru v oblasti filmu, videa a nových médií navíc k dalšímu postgraduální studium. Zatímco ne specificky profesionálního programu, tyto míry umožňují studentům rozvíjet interdisciplinární ocenění filmu jako populární prostředek komunikace. Kromě rozvíjení kritické chápání kinematografie, budou studenti uvažovat o film jako umělecké formy, jako kulturního průmyslu, a jako inovativní a rozvíjející technologie s kulturní, sociální a politický význam. Studenti zapsaní do programu filmové vědy major mají možnost pokračovat Bachelor of Arts programu ve filmu nebo bakalář filmových studií stupně (BFS) nabízené ve spojení s sait Polytechnic. BA program je určen pro povědomí o kulturním, historickým a společenským charakterem filmu. BFS studijní program kombinuje zhodnocení kritických a teoretických přístupů k filmu s výrobními dovedností a pověření profesionální úrovni.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Kanada - Calgary, Alberta
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Kanada - Calgary, Alberta
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu