Bakalář kultury a umění, herní design

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář kultury a umění, herní design

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK

60524_gamedesign-bstudiescom.jpg

Absolventi studijního oboru Game Design budou zvládat herní produkci s důrazem na plánování a vývoj her a získání jasného pochopení herního průmyslu. Stupeň uděluje kompetenci prostřednictvím úkolů výzkumu a vývoje, aby se stala odborníkem v konkrétních oblastech herního designu a dalších oblastech, které využívají 3D modelování a animaci, jako je reklama a televizní produkce. Základní studium se zabývá uměleckými dovednostmi, designovými metodami a profesionálními nástroji. Vzdělávací centra se zaměřují na 3D modelování, koncepční umění, psaní scénářů a herní mechaniky. Různé herní koncepty budou zkoumány v seminářích, což vede k multidisciplinárním projektům orientovaným na design ve spolupráci s různými organizacemi. Cílem programu je poskytnout kompetenci v globálním podnikání v oblasti herního designu s praktickými zkušenostmi a holistickým přístupem k koncepcí vizuálního designu her. Studie v oblasti herního designu umožňují studentům z různých kulturních prostředí vytvořit mezinárodní kariéru.

OBSAH STUDIE

Vaše znalosti jako herní projektant budou růst a obsah studií bude sledovat určité témata. 1. ročník se seznámíte se zásadami herního designu, nástroji a softwaru, jakož i práce na projektech. Druhý rok vyvíjíte a osvojujete dovednosti v oblasti herního designu, herního designu a vizualizačních dovedností. 3. ročník internalizujete znalosti o herním designu a porozumění herním podnikům a vývojovým praktikám. A poslední čtvrtý rok rozvíjíte osobní konkurenceschopnost prostřednictvím nezávislých rozvojových projektů. Meduusa Game Design Platform Poskytujeme inspirativní vybavení pro podporu tvorby nových herních nápadů. Meduusa Game Design představuje studenty s moderním vybavením, které usnadní vývoj nových projektů pro různé platformy. Navíc spolupracujeme s Technickým studijním programem v Kotce, který se zaměřuje na herní programování. Během studií vytvoříte své vlastní herní projekty s cílem rozvíjet je v životaschopných firmách v budoucnu. Výukový jazyk je angličtina a budete muset napsat práci též v angličtině. V testu Zralost prokážete své kontextuální dovednosti i finské jazykové dovednosti a ti studenti, jejichž rodilý není finština, budou muset napsat test v angličtině.

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Studie vám poskytují kompetence v oblasti globálního podnikání v oblasti herního designu s praktickými zkušenostmi a holistickým přístupem k koncepcím designu vizuální hry. Studie v oblasti Game Design vám umožňují z různých kulturních prostředí vytvořit mezinárodní kariéru. Stupeň uděluje kompetenci prostřednictvím úkolů výzkumu a vývoje, aby se stala odborníkem v konkrétních oblastech herního designu a dalších oblastech, které využívají 3D modelování a animaci, jako je reklama a televizní produkce. Můžete se stát:

  • herní návrhář
  • 3D modelář znaků a prostředí
  • scriptor
  • Koncept umělec a
  • Podnikatel v oblasti herního designu

Sledujte nás na sociálních médiích

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace November 21, 2017
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Finsko - Mikkeli
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Finsko - Mikkeli
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu