Read the Official Description

Human Development je interdisciplinární program, který zkoumá lidský růst, vývoj a změny, a že conceptualizes jako celoživotní proces. Tento proces probíhá v několika a různých kontextech a zahrnuje biologické, kognitivní, emocionální, sociální a mravní vývoj.

Human Development je vhodný major nebo menší pro studenty, kteří plánují jakýkoliv typ kariéry, která zahrnuje práci s lidmi a pomoc při řešení lidských problémů. Vzhledem k tomu, že se jedná o svobodných umění major, možnosti kariéry jsou různé, ale mnoho možností, spadají do rozsáhlé oblasti lidských služeb, vzdělávání a podnikání. Absolventi pracovali jako zaměstnanci jednoho domácího násilí přístřeší, případových manažerů v servisním Agentura pro sociální a za zaměstnance pro zájmové skupiny, jako jsou AARP. Další absolventi jsou zapojeni do kariéry vzdělávání zbraní, jako jsou vzdělávací podpory, péče o děti a školky, a vysoké školy přijetí. Další oblastí, ve které mnozí velké společnosti hledají práci, je obchodní svět, ať už v oblasti prodeje, služeb zákazníkům, nebo dokonce lidských zdrojů. Vývoj studenti Lidské také sledovat absolventa a odbornou přípravu v oblastech, jako je lidský rozvoj a rodinných studií, gerontologie, společenství a veřejné zdraví, vyšší vzdělání / studentské záležitosti, manželství a rodinné terapie, práva a dalších oborů. Vstupné je vysoce selektivní a vyžaduje velmi silné akademické pověření. Fakulta poradci mohou pomoci studentům přizpůsobit svůj výběr akademického plánu a volitelných jejich individuálních kariérních cílů. Jak jen jeden příklad, i když menší nemusí absolvent s Human Development major, mohou být nezletilí nebo double-velkých společností v takových oblastech, jako je obchod, Biologie člověka, veřejné a záležitosti životního prostředí, Dámské a Gender Studies, a psychologie užitečné při sledování některé specifické cíle kariéru, nebo vztahující se na určité typy Graduate School programů.

Jedna zvláštní výhoda Rozvojový program Lidské je příležitost pro studenty získat praktické zkušenosti, a mnoho práce s fakultou na nezávislých výzkumných projektů nebo jako asistentů a asistentů pedagoga. Human Development se snaží vzdělávat studenty, kteří se zavázaly, a zabývají ve svých komunitách. Proto se studenti se důrazně doporučuje, aby dokončit stáž ve schváleném komunity agentury nebo usilovat aplikované zkušenosti prostřednictvím práce na částečný úvazek, nebo dobrovolnické práce. Všechny tyto zkušenosti jsou přínosem i při vstupu na trh práce, nebo usilují o zařazení do studia a odborných škol.

Takže vy chcete být Human Development major? Skvělé! Ale nejdřív existuje několik věcí, aby zvážila před deklarovat svůj major.

  • Zkontrolujte, zda máte pevnou smysl, proč chcete být Development major Human.
  • Prověřit požadavky na kursu a navrhl časový plán pro přijímání kurzy.
  • Prozkoumat možnosti kariéry.
  • Buďte si vědomi nezávislých studijních možností.
  • Určete poradce.
  • Pečlivě postupujte podle pokynů pro vyhlášení major.
  • Pokud tak učiníte deklarovat svůj major, se připojovat k Psychologie / lidského rozvoje studentský klub a dělat dobrovolnou práci v komunitě by vám mohly pomoci zapojit, a dá vám další informace kariéry a směry!

Kdo by měl být Human Development major?

Rozvoj hlavní Human může být velká příprava na jakýkoli typ kariéry, která zahrnuje práci s lidmi a pomáhá řešit lidské problémy, včetně mnoha možnostmi lidského služby, obchod a vzdělávacím prostředí. Možnosti kariéry jsou různé, a některé ukázkové pracovní místa entry-level by mohly zahrnovat rozvoj aktivity pro starší dospělé v domově důchodců, nebo pro malé děti, v po škole programu, který slouží jako klient advokáta nebo case manažer pro soukromou lidských služeb agentury, nebo řešení Členské otázek a obav z velké zdravotní pojišťovny. Některé kariéry, jako jsou vysoké školy studijním poradcem, manželství a rodinný terapeut, ředitel rozvoje pro neziskové organizace, nebo manažer lidských zdrojů může vyžadovat magisterské tituly, nebo přípravu doktorské úrovni. Vstup na postgraduální studium, je vysoce selektivní a vyžaduje velmi silné akademické pověření. Váš poradce a kariéra Services vám může poskytnout více informací o tom, jak se připravit na kariéru nebo absolvent školy.

Program taught in:
Angličtina

See 19 more programs offered by University Of Wisconsin - Green Bay »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019