bakalář managementu (obor Business Administration)

Použít Nyní pro Bachelor of Management - major v oboru Business Administration (BBus)

Tento program si klade za cíl rozvíjet studenty, kteří mají dobrý přehled o základních teorií managementu a ekonomiky, mají základní provozní znalosti a schopnosti v oboru obchodní administrativa, ekonomie, práva, analýzu trhu a řízení podniku, a jsou obeznámeni s nimi související pokyny, politik a předpisy týkající se řízení obchodní činnosti v Číně, stejně jako postupy a pravidla mezinárodního obchodního řízení.

Po promoci budou studenti kvalifikováni pro řízení a výzkum v oblasti vládních agentur, zahraničních souvisejících podniků a institucí, správy školství útvarů a zahraniční podniky a stát se vedoucí pracovníci výuky.

SILC101

Doba trvání programu je čtyři roky.

Aplikace a Vstupné

Dlouhodobé studenti

Pro dlouhodobé studentů studuje na SILC po dobu jednoho semestru nebo déle, SILC vyjednává s spolupracujících univerzit nastavit přístupová kritéria pro jednotlivé programy. Kritéria přijetí programu se liší kvůli různým studentsbackground a programových typů.

Home instituce bude zodpovědná za vyšetření a výběr studentů k tomuto programu, s výhradou schválení ze strany hostitelské instituce. Studenti musí být v dobrém stavu na domovské instituce, splňují požadavky na vzdělání vstupu do hostitelské instituce, které jsou aplikovány na pravidelných studenty vysokých škol, a musí být zdatný v jazyce výuky (obecně, anglický jazyk) v hostitelské instituci, aby nárok na nominaci ,

S potvrzením jak pro domácí a hostitelskou institucí pro vybrané studenty, musí potvrzená studenti vyplnit formulář žádosti, respektive on-line, a požadovaná pověření by mělo být zasláno spolu s žádostí. Oznámení o přijetí a kopii každého oznámení bude zaslán do určeného správního úřadu domovské instituce, a správní úřad domovské instituce pošle ji na studenty, resp.

Krátkodobé studenti

Pro krátkodobé studentů, mohou požádat o programy prostřednictvím on-line nebo prostřednictvím e-mailu. Žadatelé musí poskytnout všechny požadované informace a zajistit, aby všechny jejich kontaktní údaje jsou aktuální, protože bude použita pro všechny komunikace o programu.

Všechny kurzy nabízené jsou rovnocenné univerzitních kurzů úvodní úrovně. Nemají žádné zvláštní předpoklady.

Všechny dostupné studentům kurzy jsou nabízeny v angličtině SILC: Výborná znalost jazyka je nutností (psaní a mluvení). Musejí prokázat své znalosti anglického jazyka tím, že dosáhne IELTS 6.0 nebo TOEFL (IBT) 80 kromě doporučení od své domovské univerzitě.

Univerzitní přepisy a doporučující dopis se požaduje, aby vyřízení žádosti. Kromě toho jsou také požadovány kopie platného cestovního pasu a elektronické fotografie.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z SHU-UTS SILC Business School »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date