Read the Official Description

Bachelor of Management cestovního ruchu (vyznamenání) program je navržen tak, aby jste se zhodnocením globálního cestovního ruchu. To vám umožní vyvinout lepší pochopení problematiky cestovního ruchu a kriticky analyzovat, vyhodnotit a aplikovat koncepty udržitelnosti cestovního ruchu a jeho řízení kultury.

Proč si vybrat tento program?

Nové památky, vůně, chutě, kultura a lidé. Co kdybyste mohli zažít tyto nové věci každý týden? Tento program vám poskytne odborné teoretické znalosti a praktické dovednosti pro řízení cestovního ruchu a aktivity s ním spojené. Tento tříletý program, přikrýval s šestiměsíční stáž nebo průmyslové školení se zabývá různými aspekty cestovního ruchu, obchodní management a výzkumných metod, - to vše budete mít prospěch výrazně v každém povolání, které jste sledují.

Co můžete očekávat od tohoto programu?

Univerzita College využívá výuky a metody a strategie souhrnně označované jako Immersion Metodika učení. Budete ponořeni v reálném průmyslu prostřednictvím praktické-práce a odborné přípravy, exkurzí, návštěv mluví o zkušených průmyslových subjektů, multi-mediální show a třídní prezentace na případových studiích. Budete také muset udělat semestr praktického výcviku nebo stáže programu předtím, než přejdete.

Internship Programme

Budete absolvovat semestr komplexní školení v rámci programu stáží. To byl speciálně navržen tak, aby vám intenzivní učení zkušenosti hands-na v rámci náročném pracovním prostředí.

Vstupní požadavky:

  • STPM nebo A-úrovně nebo ekvivalentní s minimálně dva (2) hlavní prochází.
  • Žadatelé s jinými kvalifikací jsou posuzovány případ od případu.

Příjem: leden, duben a srpen.

Doba trvání: 3 roky včetně semestr stáže.

Program taught in:
Angličtina

See 13 more programs offered by BERJAYA University College of Hospitality »

This course is Campus based
Start Date
Dub. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Dub. 2019
End Date
Application deadline

Dub. 2019