Read the Official Description

Bachelor of Hospitality Management (vyznamenání) programu vybavuje si s mentálním a vedení schopnosti, které vám umožní přesunout do řady mezinárodních manažerských pozicích v prestižních organizací.

Proč si vybrat tento program?

Pokud máte zájem o vzrušující a dobrodružnou průmyslu, přijít a připojit se k Bachelor of Hospitality Management (vyznamenání) programu. Tento příslušný vzdělávací program vám poskytne dynamickou a interaktivní zážitkové zkušenosti s učením specifické pro odvětví pohostinství.

Co můžete očekávat od tohoto programu?

Tento stupeň je specializovaná firma v oboru pohostinství. Budete rozvíjet obchodní znalosti, aby vám konkurenční výhodu, že je potřeba přidat hodnotu do Vašeho potenciálního společnosti. Také očekávají, hands-na praktickou životní prostředí, ponoření do-a-kolem Kuala Lumpur pohostinství průmyslu, lektoři s reálnou zkušeností ve filmovém průmyslu know-how a sítí.

Internship Programme

Budete absolvovat semestr komplexní školení v rámci programu stáží. To byl speciálně navržen tak, aby vám intenzivní učení zkušenosti hands-na v rámci náročném pracovním prostředí.

Vstupní požadavky:

  • STPM nebo A-úrovně nebo ekvivalentní s minimálně dva (2) princip prochází.
  • Žadatelé, kteří mají jiné kvalifikace, budou posuzovány případ od případu.

Příjem: leden, duben a srpen.

Doba trvání: 3 roky včetně semestr stáže.

Program taught in:
Angličtina

See 13 more programs offered by BERJAYA University College of Hospitality »

This course is Campus based
Start Date
Dub. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Dub. 2019
End Date
Application deadline

Dub. 2019