Bakalář managementu pohostinství v cestovním ruchu

Lapland University of Applied Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář managementu pohostinství v cestovním ruchu

Lapland University of Applied Sciences

Bachelor of Hospitality Management v oblasti cestovního ruchu

Studijní program v cestovní ruch se zaměřuje na to, aby studenti znalosti a dovednosti potřebné v mezinárodním cestovním ruchu. Hlavní důraz a specializace oblast v programu Management cestovního ruchu a zkušenosti design.

Pracujeme v úzkém spojení s místní podnikání v cestovním ruchu, ale dá vám možnost mít své tréninkové období nebo studovat výměnu v zahraničí, taky. Multikulturní otázky, jazyky a polní souvisejících klíčových oblastech, jako návrh služeb a dalších subjektů související s podnikáním jsou zdůrazněny v tomto mezinárodním programu.

Komunikační dovednosti a udržitelnost, podnikání, předvídavost a bezpečnostní otázky mají také důležitou roli, protože byly definovány ve strategii MTI (multidimenzionální Tourism Institute).

Současný marketing, včetně e-commerce a vývoji produktů a různé jazykové a kulturní studia mají také důležitou roli v programu. V průběhu mezinárodní výměny studia mohou studenti rozšířit své oblasti specializace prostřednictvím různých programů mnoha našich partnerských institucí v zahraničí. To znamená, specializaci, například v některých specifických oblastech souvisejících s cestovním ruchem, jako je Event Management. Studenti se rovněž vyzývají, aby dokončit svou praxi v zahraničí, protože to bude dát více pohled na jejich vlastní odbornosti a nabízí alternativní způsob, jak získat více znalostí v oblasti cestovního ruchu.

Dáme vám vynikající kariérní volbou, a správné klíče k vaší budoucnosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
42 měsíců
Denní studium
Price
Cena
Free
Information
Deadline
Locations
Finsko - Rovaniemi
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Finsko - Rovaniemi
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu