Read the Official Description

Bachelor of Hospitality Management v oblasti cestovního ruchu

Studijní program v cestovní ruch se zaměřuje na to, aby studenti znalosti a dovednosti potřebné v mezinárodním cestovním ruchu. Hlavní důraz a specializace oblast v programu Management cestovního ruchu a zkušenosti design.

Pracujeme v úzkém spojení s místní podnikání v cestovním ruchu, ale dá vám možnost mít své tréninkové období nebo studovat výměnu v zahraničí, taky. Multikulturní otázky, jazyky a polní souvisejících klíčových oblastech, jako návrh služeb a dalších subjektů související s podnikáním jsou zdůrazněny v tomto mezinárodním programu.

Komunikační dovednosti a udržitelnost, podnikání, předvídavost a bezpečnostní otázky mají také důležitou roli, protože byly definovány ve strategii MTI (multidimenzionální Tourism Institute).

Současný marketing, včetně e-commerce a vývoji produktů a různé jazykové a kulturní studia mají také důležitou roli v programu. V průběhu mezinárodní výměny studia mohou studenti rozšířit své oblasti specializace prostřednictvím různých programů mnoha našich partnerských institucí v zahraničí. To znamená, specializaci, například v některých specifických oblastech souvisejících s cestovním ruchem, jako je Event Management. Studenti se rovněž vyzývají, aby dokončit svou praxi v zahraničí, protože to bude dát více pohled na jejich vlastní odbornosti a nabízí alternativní způsob, jak získat více znalostí v oblasti cestovního ruchu.

Dáme vám vynikající kariérní volbou, a správné klíče k vaší budoucnosti.

Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by Lapland University of Applied Sciences »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
42 měsíců
Denní studium
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date