Read the Official Description

Nabízí oddělení managementu a lidských zdrojů v rámci College of Business Management Tento bakalářský studijní program a účetnictví je přizpůsoben speciálně pro studenty, kteří mají zájem vykonávat svou kariéru v novém globálním prostředí mezinárodních firem. Tento program je navržen tak, aby poskytnout studentům obchodních a manažerských dovedností, jazykových znalostí a kulturního povědomí potřebné pro úspěch v takovém mezinárodním podnikatelském prostředí. Také míra nabízí vzrušující mix podnikání a řízení subjektů, plus studium jazyka, povinné pro první rok a poté na přání. S extra jazyka se směsí manažerských dovedností, budou absolventi schopni zajistit dobré vyhlídky na trhu práce bude také mít možnost sledovat vyššího stupně.

Kariéra porspects

Absolventi bakalářského mezinárodního obchodu, které budou vybavit obchodní stupeň v kombinaci s jazykových schopností jsou v poptávce v zahraničí i v rostoucím počtem mezinárodně orientovaných firem v Malajsii. Některé z pracovních příležitostí, které Absolventi jsou schopni vykonávat, jsou následující:

  • Lidské zdroje administrátor / Executive
  • Obchodní ředitel
  • Mezinárodní účet executive
  • Mezinárodní důstojník náboru
  • Marketing Manager
  • Důstojník Řízení rizik
  • Bezpečnostní důstojník půjčování

Absolventi s dobrými výsledky mohou vybrat k dalšímu studiu získat magisterský titul v několika oborech.

Akademická rada

Každý student bude přidělen poradce kolegia, kteří napomohou studentovi v jeho / jejích akademických studií. To zahrnuje poradenství v oblasti studijního plánu, jako je výběr kurzů pro nadcházející semestr, jakož i studenta akademické výkonu při. Přiřazené College poradci jsou k dispozici v průběhu akademického roku pro konzultace a poradenství.

Program taught in:
Angličtina

See 11 more programs offered by ​Universiti Tenaga Nasional (UNITEN) »

This course is Campus based
Start Date
Ún. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
55,900
Deadline
By locations
By date
Start Date
Ún. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Ún. 2019
End Date
Application deadline

Ún. 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date