Read the Official Description

Účtování v té nejlepší podobě

Neexistuje lepší místo, aby se zaměřily na vzdělání v oblasti účetnictví, než na obchodní škole v Humber. Náš zkušený fakulty v kombinaci s osnov průmyslu zaměřené a renomovaných průmyslovými partnery dát náš program mezi nejlepší. Těžit z programu specifických zdrojů, jako je "Účetní centrum" a náročné případových studií.

Náš program

Humber je Bachelor of Commerce - účetnictví studijní program vám pomůže rozvíjet své dovednosti v aplikovaném aspektech tohoto povolání. Úvodní kurzy poskytují základní znalosti o různých obchodních oborů spolu s jejich funkcí a vztahy. Horní-rok kurzy poskytují studii hlubší účetnictví. Volitelné předměty jsou k dispozici v umění a humanitní obory, společenské vědy a přírodní vědy obohatí a rozšíří svůj akademický zážitek. Program klade důraz na kritické myšlení, analytické schopnosti, komunikaci a vedení. Oblasti studia zahrnují marketing, právo, ekonomie, řízení provozu, etika, řízení lidských zdrojů, organizační chování, finanční účetnictví, manažerské účetnictví, finanční řízení, daně, audit, strategického řízení, a statistiky a kvantitativní analýzu.

Budete mít možnost trénovat v state-of-the-art účetnictví Centre Humber, kde Dozvíte se o osvědčené postupy v oblasti účetnictví a standardizované průmyslové software používat, jako je Simply Accounting.

Co se naučíte

Společná platforma roky 1 a 2

Tento program je jedním z jedenácti Bachelor of Commerce stupňů postavených na společném dvouletém platformě obchodních studií, která dává studentům čas rozhodnout o jejich specialita. V letech jedním a dvěma, se studenti seznámí se základy podnikání, včetně účetnictví, obchodní právo, informační systémy, e-commerce, finanční řízení, řízení lidských zdrojů a marketingu. Na konci roku dva studenti, aby jejich rozhodnutí a tráví poslední dva roky specializující se na svém zvoleném oboru podnikání.

Curriculum Highlights (zaměření Roky 3 a 4)

 • Finanční účetnictví
 • Vedení účetnictví
 • Finanční řízení
 • zdanění
 • audit
 • Strategické řízení
 • Statistika
 • Kvantitativní analýza

Pracovní stáž

Studenti se budou podílet na jedné povinné plném semestru placenou práci, po dobu 14 týdnů / 490 hodin, v zimním semestru 4. ročníku studia. Studenti budou vybírat ze široké palety příležitostí ve veřejných účetních firem, vládních úřadů, ne-pro neziskové organizace, velké korporace, malé a střední podniky a finanční instituce. Studenti mohou pracovat pro zaměstnavatele v účetních postupech, v průmyslu (pojištění, banky, výrobní nebo odvětví služeb), neziskové organizace, nebo na všech úrovních státní správy. Tito zaměstnavatelé se může pohybovat od velkých nadnárodních společností až po malé vlastníkem.

Naše fakulta jsou odborníci

Dozvíte se od profesorů, kteří mají v reálném světě účetnictví zkušeností a jsou aktivní v průmyslu. Ať už analýze případové studie, slyšel z hodnocení reproduktoru nebo se účastní v polní návštěvy naši profesoři jsou odhodláni poskytovat ty praktické, hands-on účetní školení, které vám pomohou dosáhnout kariéru chcete.

Pro informace o pověření fakulty pro tento program naleznete na humber.ca/faculty~~dobj.

Účetní centrum

Účetní centrum je k dispozici všem studentů zapsaných do účetních kurzů zdrojů. Studenti poskytnout pomoc učebnicí konceptů, domácí úkol otázek a celkové pochopení studijních materiálů od 1. do 6. semestru.

Bohatství pracovních příležitostí

Toronto je jedním ze tří největších finančních trzích Severní Ameriky a lídrem v oblasti profesionální služby v oblasti auditu a auditu a daní. Jako absolvent Humber je Bachelor of Commerce - Účetní program, budete moci spojit svou vynikající účetní trénink s množstvím pracovních příležitostí.

S Humber v komplexním oboru účetnictví, můžete pokračovat v kariéře ve veřejné účetní firmy, vládní, ne-pro-neziskových organizací, velké korporace, malé a střední podniky a finančními institucemi, jako účetní, rozpočet analytik, zdanění specialista, auditorem nebo pokladníka. Možná, že jste podnikatel na srdci. Školení obdržíte na Humber vám dá dovednosti a sebedůvěru, aby nastavit si vlastní účetní praxi nebo společnost. To může také připravit vás pokračovat postgraduální studium v ​​oblasti účetnictví nebo příbuzných oborů. Je to základ, který vám umožní dělat přesně to, co chcete.

Pracovní příležitosti dostupné

 • Účetní
 • Rozpočet analytik
 • zdanění specialista
 • kontrolor
 • POKLADNÍK

Potenciální příležitosti zaměstnání

 • Veřejné účetní firmy
 • Vláda
 • Ne-pro neziskové organizace
 • velké korporace
 • malé podniky
 • Finanční instituce

Profesionální Akreditace, schválení a rozpoznávání

Humber je Bachelor of Commerce - účetnictví splňuje Institutu autorizovaných účetních znalců Ontario (ICAO) studijních povinností. Stejně tak Humber jeho Bachelor of Commerce - účetnictví kvalifikuje absolventy psát Certified manažerské účetnictví (CMA) Ontaria přijímací zkoušky. Tyto Certified Accountants Obecné (CGA) Ontaria vyžaduje absolventy Humber jeho Bachelor of Commerce - Účtování se zapsat do dalších CGA-specifické kurzy jako součást svých požadavků na členství. Všechny profesní účetní asociace jsou nezávislé na Humber, všechny mají další požadavky na členství v přesahující drží titul, a vše se může změnit jejich požadavkům kdykoliv.

Požadavky na přijetí

Aby byly způsobilé pro přijetí, musíte mít následující:

 • Ontario Secondary School Diploma (OSSD) nebo ekvivalentní, včetně těchto povinných předmětů:
  • Grade 12 English (ENG4U nebo ekvivalent) minimálně 65 procent
  • Grade 12 matematiky (MDM4U, MCB4U, MGA4U, MCV4U nebo MHF4U nebo ekvivalent) minimálně 60 procent (Studenti, kteří nemají Grade 12U matematiku, nebo kteří dosáhli známku nižší než 60 procent může být považováno za přijetí. Studenti budou muset absolvovat matematický rovnocennosti kurz během prvního semestru na Humber. Dodatečné kurzovné bude platit).
  • Čtyři Grade 12 U nebo M kurzy kromě výše uvedených
  • Celková minimální stupeň průměr bodu (GPA) 65 procent

nebo

 • Starší student status

nebo

 • Vysoká škola nebo převod univerzitní status

Všichni uchazeči, jejichž mateřským jazykem není angličtina, musí splňovat Humber angličtina jazykové znalosti zásad.

Výběr: Výběr Vstupné je založen na akademických kritérií uvedených. Splnění minimální požadavky na způsobilost nezaručuje vstup.

Program taught in:
Angličtina

See 10 more programs offered by Humber College Institute of Technology & Advanced Learning »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Led. 2020
Duration
4 let
Denní studium
Price
7,446 CAD
domácí $ 7,446.54 / mezinárodní $ 14800
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date