Read the Official Description

Bachelor of Commerce (účetnictví) jeden major

Bachelor of Commerce je Curtin Business School princip průběh a nejvíce mezinárodně uznávaný obchodní kvalifikace v asijsko-tichomořské oblasti.

Curtin University je hodnocena jako jedna z nejlepších 100 nejvýkonnějších vysokých školách v předmětech účetnictví a financí ze strany QS World University Rankings v roce 2014.

účetnictví

Profesní účetní analyzovat finanční operace podniku nebo jednotlivce a připravovat zprávy nebo poradit na jejich evidenci a dodržování požadavků. V této významné budete rozvíjet komplexní pochopení účetnictví a související obory auditu, daní, obchodního práva a finančního řízení. Budete se týkají různých účetních jednotek, stejně jako některé obchodní, Právo a finance studií.

V této významné budete seznámeni s účetními principy, auditu, daní a souvisejících oblastech obchodního práva a finančního řízení. Budete zkoumat záznam a sdělování informací týkajících se finanční výkonnosti organizací. Naučíte se připravovat zprávy nebo poradit na vedení záznamů a dodržování požadavků organizace, zajišťující jste připraveni pro úspěšnou kariéru v jakémkoliv odvětví průmyslu.

finance

Kariéra v financování může být obecně definován jako podnikové finance, finanční instituce, finanční trhy a různé větve odvětví finančních služeb. Tento významný vám široké znalosti o struktuře a fungování finančních trhů v managementu. Dozvíte se o hodnocení investic, rozhodnout, jak financovat činnost a pochopit roli hrají finanční trhy a nástrojů.

Roční příjem začínající v březnu, červenci a listopadu.

Program taught in:
Angličtina

See 6 more programs offered by Curtin Singapore »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
2 - 2 let
Denní studium
Price
51,840 SGD
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date