Bakalář obchodu (účetnictví) jeden major

Curtin Singapore

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář obchodu (účetnictví) jeden major

Curtin Singapore

Bachelor of Commerce (účetnictví) jeden major

Bachelor of Commerce je Curtin Business School princip průběh a nejvíce mezinárodně uznávaný obchodní kvalifikace v asijsko-tichomořské oblasti.

Curtin University je hodnocena jako jedna z nejlepších 100 nejvýkonnějších vysokých školách v předmětech účetnictví a financí ze strany QS World University Rankings v roce 2014.

Jste dynamo powerhouse čísel a financí?

Profesní účetní analyzovat finanční operace podniku nebo jednotlivce a připravovat zprávy nebo poradit na jejich evidenci a dodržování požadavků. V této významné budete rozvíjet komplexní pochopení účetnictví a související obory auditu, daní, obchodního práva a finančního řízení. Budete se týkají různých účetních jednotek, stejně jako některé obchodní, Právo a finance studií.

V této významné budete se seznámí s účetními principy, auditu, daní a relevantních oblastech obchodního práva a finanční řízení. Budete zkoumat záznam a sdělování informací týkajících se finanční výkonnosti organizací. Naučíte se připravovat zprávy nebo poskytnout radu na vedení záznamů a dodržování požadavků organizace, zajišťující jste připraveni pro úspěšnou kariéru v jakémkoli odvětví průmyslu.

Tento kurz je akreditován SKP Austrálie a Institutu veřejných účetních (IPA), a absolventi jsou způsobilí požádat o přidružené členství v obou profesních orgánů. Absolventi jsou způsobilí vstoupit do Institutu autorizovaných účetních Austrálie (ICAA) programu.

Roční příjem začínající v březnu, červenci a listopadu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
2 - 2 let
Denní studium
Price
Cena
51,840 SGD
Information
Deadline
Locations
Singapur - Singapore
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Singapur - Singapore
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu