Bakalář obchodu (digitální marketing)

Fanshawe College

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář obchodu (digitální marketing)

Fanshawe College

Tvorba myšlenky a sny o své budoucí obchodní klientely přijít k životu je to, co marketing je vše kolem. Empowering podniky s strategií a dovedností potřebných k dosažení jejich trh v digitálním světě je cílem digitálního marketingu. Pomoci poskytnout podnikům s reálnými marketingové strategie pro moderního obchodního světa se zapsal do Bachelor of Commerce (digitální marketing) programu dnes.

Sektor Digital Marketing vyžaduje znalost základních základy podnikání, včetně obchodní strategie, řízení, lidské zdroje, účetnictví a vedení. Nicméně, budete také dostávat nejmodernější trénink s odbornými digitálního marketingu hřišť, včetně řízení značky a integrace médií, analytika, strategické řízení webových stránek a search engine marketing. Budete pomoci spojit své budoucí klienty na on-line světě, kde je to možné, sen, a na různých mediálních platforem. Budete mít také připraveni psát certifikační zkoušky v digitální oblasti marketingu po ukončení studia.

Program také poskytuje možnost volby, takže můžete sledovat své vášně, když jste absolvent. Kariéra v oblasti digitálního marketingu, obecné marketing, direct marketing, komunikace, produktového marketingu, řízení vztahů se zákazníky, analýza trhu, search engine marketing / optimalizace, webové analytice nebo podnikatelských pronásledování čekají absolventy. Nebe je konečná hranice.

Stejně tak, pokud jste v současné době zapsáno v obchodním - Marketing diplom programu, můžete získat i diplom a titul za čtyři roky.

Popis programu

Bachelor of Commerce (Digital Marketing) program je čtyřletý, úroveň diplom s povinným co-op práce termínu mezi semestry 7 a 8. Posluchači se seznámí základní základy podnikání, včetně obchodní strategie, řízení, lidské zdroje, účetnictví a vedení kromě specializovaných digitálního marketingu hřišť, včetně řízení značky a integrace médií, analytika, strategické řízení webových stránek a search engine marketing. Studenti budou dobře připraveni psát certifikační zkoušky v digitální oblasti marketingu po ukončení studia.

Co-operative Education

Tento čtyřletý studijní program vyžaduje absolvování jednoho povinného co-op pracovní období. Více informací o kooperativního vzdělávání lze nalézt na www.fanshawec.ca/co-op~~pobj.

Fanshawe College byl udělen souhlas ministra vzdělávání, vysoké školy a univerzity nabízet Tento studijní program na sedmi-leté období výchozí května 2015. The College zajistí, aby všichni studenti přijatí do výše jmenované programu v době pohlavní dospělosti budou mít možnost dokončit program v rozumném časovém horizontu.

Požadavky na přijetí - 2016/2017

OSSD kurzů na univerzitě (U) nebo univerzity / (M) proudu S:

 • Grade 12 Pokročilé funkce (U) Poznámka: Minimální výsledná známka nutná je 70)
 • Grade 12 English (U) Poznámka: Minimální výsledná známka nutná je 70)
 • Plus čtyři další Grade 12 Univerzita (U) a / nebo vysoká škola (M) kurzy univerzita
 • Konečná minimální průměr 65,0%, vztaženo na nejvyšší šest Grade 12 Univerzita (U) nebo University College /
(M) kurzy OR


Zralá Žadatel s stojící v povinných předmětů tated písek stupně výše
NEBO
Post-sekundární Stálý * (v případě potřeby)

Anglický jazyk Požadavky

Žadatelé, jejichž mateřským jazykem není angličtina, budou muset prokázat znalosti angličtiny jedním z následujících způsobů:

 • Grade 12 College Stream nebo univerzita Stream English úvěr od Ontario střední školy, nebo jeho ekvivalentu, v závislosti na požadavky pro přijetí programu
 • Test z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) test s minimálním skóre 560 pro zkoušku papírové (PBT), nebo 84 pro zkoušku na bázi internetu (iBT), s výsledky testů v posledních dvou letech
 • International English Language Testing System (IELTS) test s celkovým skóre 6,5 bez skóre méně než 6,0 v každém ze čtyř kapel, s výsledky testů v posledních dvou letech
 • Kanadská Akademický anglického jazyka (CAEL) test s celkovým skóre 70, s výsledky testů v posledních dvou letech
 • Anglický jazyk Hodnocení (ELE) na Fanshawe College s minimálním skóre 75% ve všech částech zkoušky, s výsledky testů v posledních dvou letech

Doporučená Osobní Příprava

 • Vezměme si zaostřování hledá brigádu v business / marketing / zákaznický servis souvisejících oblastech
 • Dobrovolník s organizací ne-pro-zisk
 • Číst nebo sledovat / publikace nebo blogy týkající se marketingu, podnikání (např Marketing Magazine, Ad Age, Brand Channel nebo Wired)
 • Postupujte podle marketingových skupin na LinkedIn nebo Twitter
 • Posílit řešení problémů, kritické myšlení a řízení času dovednosti před vstupem do programu

Rozšířené Standing

 • Žadatelé s Fanshawe College diplom v podnikání - Marketing s minimální GPA 3.5 lze použít k semestru 4 Bachelor of Commerce (Digital Marketing) Stupeň.
 • Žadatelé s Fanshawe College Advanced Diploma v oboru Business Administration - Marketing s minimální GPA 3.0 lze použít k pololetí 6 Bachelor of Commerce (Digital Marketing) Stupeň.
 • Žadatelé, kteří žádají o individuální kurz kreditů z kanadských univerzit je třeba poskytnout podrobný obsah kurzu teorie a laboratorních cvičeních (v případě potřeby).
 • Mezinárodní žadatelé mohou žádat o zápočet dosáhnout na post-sekundární úrovni. Podrobný obsah kurzu teoretických a laboratorních cvičení z mezinárodní instituce, musí být zahrnuty přepis jako součást žádosti (oficiálních dokumentů poskytnutých Úřadu registrátora v zalepené obálce). Je-li to nutné překlady dokumentů do angličtiny musí být provedena uznávanou službou.
 • Na základě zásad stanovených postsecondary hodnocení kvality rady pro aplikované studijních programů na bázi, může kreditů za pokročilé stání nesmí přesáhnout 50% celkového programu.

Žadatel Kritéria výběru

V případě, že počet způsobilých uchazečů přesahuje dostupné prostory v programu, budou kritéria výběru Žalobce být:

 • Preference pro osoby s trvalým pobytem v Ontario
 • Přijetí žádosti od 1.února (Po tomto datu bude Fanshawe College považovat žadatele na první přijde, první mele, dokud program je plný)
 • Úspěch v podmínkách přijímacího řízení
 • Úspěch v pomaturitní studium * (v případě potřeby)

Poznámka: * Žadatelé v současné době zapsán na vysoké škole nebo kteří již dříve navštěvoval vysokou školu či jinou pomaturitní instituce a žádáte přenést do Bachelor of Commerce programu (Digital Marketing) jsou považovány na základě jejich post-sekundární postavení. Konkrétně žadatelé v současné době zapsal na vysoké škole nebo kteří již dříve navštěvoval univerzitu musí udržovat minimální průměr 65,0% na posledním deseti úplné úvěru nebo úplné úvěru ekvivalentních kurzů, aby mohly být považovány za vstupné. Žadatelé s méně než deseti plných kreditních kurzů musí udržovat minimální průměr 65,0% na všech kurzech, aby mohly být považovány za vstupné. Žadatelé žádají od Community College musí úspěšně dokončit diplomovou program s celkovou GPA 2.5 ve svém programu. Kromě toho jsou všechny studující, kteří žádají od univerzity nebo vysoké školy musí mít ukončené Předpokladem kurzy matematiky a angličtiny, jak je uvedeno v přijímací požadavky.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Kanada - London, Ontario
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Kanada - London, Ontario
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu