Bakalář pastorace mládeže

North Park University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář pastorace mládeže

North Park University

Bachelor of pastoraci mládeže

Připravte se utvářet budoucnost naší mládeže a kultury. Titul v pastoraci mládeže vám solidní základ v realitě kultury mládeže, teorie a praxe pastorace mládeže, a příslušnými biblickými a teologickými tématy. Získáte zkušenosti spojení s a mentoring dospívající, stejně jako dovednosti, budete muset pracovat s jejich rodinami a komunitami. Budete připraveni zapojit se do zábavných a náročné, příležitosti ministerstva s mládeží všude z kostelů do táborů pro neziskové organizace na zahraničních misích.

Proč North Park?

Naše ministerstvo mládí hlavní je společný program sponzorována a učil bakalářského a seminář fakult. Prostřednictvím kombinace kurzu a polního výcviku, naše ministerstvo programu mládež vás připraví, aby sloužil efektivně mladých lidí a jejich rodin, kostely a komunity v městské, příměstské nebo venkovských lokalitách. Program vám pomůže rozvíjet biblickou a teologickou hloubku, duchovní zralost, řídící a vůdčí schopnosti a pracovní znalostí s upotřebením v praxi.

Kariéra v pastoraci mládeže

Titul v pastoraci mládeže vás připraví sledovat vaši výzvu k ministerstvu jako pastor mládeže, kampus nebo tábora pastora, nebo misionář. Je-li formální nastavení ministerstvo není pro vás, můžete zvolit aby pokračovala v práci s mládeží v alternativním nastavení, včetně parachurch organizace a neziskové resortů, sociálních služeb, programů po škole, mládeže kulturní střediska, vysoké školy pobytu života, učení a koučování ,

Zajímavé Třídy

V úvodu k městské pastoraci mládeže, budete zkoumat základní základy a problémů, které ministerstvo dopad mládeže v městském prostředí, včetně důrazu na získávání praktických dovedností a znalostí potřebných být lídrem mládeže v různých prostředích město ministerstva.

Stáže

Mládežnické ministerstva obory dokončit dva pod dohledem polní zkušenosti s mládeží z různých kultur a prostředí. North Park je unikátní směs na místě a vztahů s místními organizacemi vytváří širokou škálu příležitostí. Můžete sloužit s ministerstvem, do naší rozmanité městské části, nebo by mohla najít umístění v nadmořské organizací po celém kraji. Můžete také získat zkušenosti prostřednictvím možností dosahu s Fakultní ministerstev, včetně mimoškolních Doučování programy, vnitřní-město kostelů, osoby bez přístřeší zájmové skupiny, nebo příměstské mládežnických organizací.

Centrum pro mládež ministerstva studia

Centrum pro mládež ministerstva vysokoškolského North Park poskytuje příležitost pro studenty, aktuální pracovníky s mládeží, a ostřílené veterány v oblasti dalšího vzdělávání, rozvoj zdrojů, budování partnerství, a účast v sítích, které obhajují pro mládež v rámci organizací a systémů, které je ovlivní. Studenti získají přímou zkušenost prostřednictvím praktikum a stáží po celé Chicago, kromě konferencí, webinářů, přednášky, ministerstva stáží a veletrhů pracovních příležitostí.

Požadavky programu

  • 36 kreditů zásadního kurzu
  • 46 základní kurikulum úvěry
  • 120 Celkový počet kreditů za promoci
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu