Read the Official Description

Předmět Studijní výsledky

Učení Výsledek tohoto kurzu je vyrábět vysoce informované a zručných absolventů v oblasti související s výpočetní techniky a informačních technologií zabezpečení. Absolventi jsou kompetentní v pokročilé odborné znalosti a dovednosti pro analýzu, návrh, instalaci, konfiguraci, implementovat, spravovat, udržovat a monitorovat bezpečnostní infrastrukturu.


Studenti se připravují se základními informačních technologií předmětů a jsou vystaveny až po pokročilé subjekty, které se skládají z analyzovat, navrhnout a vyrobit právní předpisy týkající se kybernetické bezpečnostní politiky a fyzické bezpečnostní politiky. Absolventi jsou schopni získat uznání od profesních organizací, a může přispět k rozvoji infrastruktury informačních technologií, bezpečnost, sociální a hospodářský rozvoj Malajsie za několik desetiletí.

Kariérní vyhlídky

Široká škála pracovních příležitostí v oboru výpočetní techniky a informačních technologií je otevřen pro absolventy, kteří se specializují na počítačovou bezpečnost. Mezi kariérní příležitosti, jako jsou informační technologie, Executive System analytik, Network Security Manager / správce, bezpečnostního systému, správce / administrátor, IT projektový manažer, Network Security Engineer, Security Network Executive, System / Network Security Consultant, a výzkumného pracovníka.

Získané dovednosti, znalosti

Cílem FTMK provést bakaláře informatiky programu (Computer Security), je vyrábět studenty s těmito vlastnostmi: - schopni implementovat znalosti získané v informatiky a informačních technologií.

  • Schopnost analyzovat, vytvářet a vyvíjet aplikace informačních a komunikačních technologií.
  • Schopnost analyzovat, vytvářet, sestavit, konfigurovat, implementovat, spravovat a spravovat síťové infrastruktury a bezpečnosti.
  • Schopnost rozvíjet útok počítače síťové aplikace.
  • Možnost získat uznání od profesionálních těl.
  • Schopnost řešit problémy kriticky a tvořivě, a jsou schopni efektivně komunikovat.
  • Schopnost přispívat individuálních nebo skupinových dovedností v různých oborech a oblastech.
  • Schopnost odrážet vysoké sebevědomí, silné etika, morální hodnoty, vedení a podnikatelské dovednosti.
  • Schopen provádět kontinuální sebevzdělávání k získání znalostí a dovedností.
Program taught in:
Angličtina

See 17 more programs offered by Universiti Teknikal Malaysia Melaka UTeM »

This course is Campus based
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
12,438
za první rok. 11,770.00 RM pro následující roky.
Deadline
By locations
By date