Read the Official Description

Předmět Studijní výsledky

Bakalář Computer Science (Artificial Intelligence) akademický program je nabízen připravit absolventy s důkladnou porozumění a vynikající schopností výpočetní techniky, zejména v oblasti informačních a komunikačních technologií. Absolventi budou také vybaveny předem vědeckých poznatků a technických dovedností v oblasti umělé inteligence, aby splnili potřeby průmyslu, zejména v oblasti informačních a komunikačních technologií, robotiky a výroby.

Kariérní vyhlídky

Široká nabídka pracovních příležitostí v oboru výpočetní techniky a informačních technologií je otevřen pro absolventy, kteří se specializují v oblasti umělé inteligence. Absolventi se specializuje v oblasti umělé inteligence mohou sledovat i v postgraduálním studiu. Mezi pracovní příležitosti, jako znalostního inženýra, inteligentních systémů nebo expertních systémů developera, systémový analytik, programátor systémy, systémy projektant, vývojáře softwaru, softwaru konzultant, počítačový vědec a výzkumník.

Získané dovednosti, znalosti

Cílem FTMK provádět Bachelor of Computer Science (Artificial Intelligence) Program je produkovat studenty s následujícími charakteristikami: - možnost získat a aplikovat znalosti v oblasti počítačové vědy a informačních technologií.

  • Schopnost analyzovat, navrhovat a vyvíjet aplikace informačních a komunikačních technologií.
  • Schopnost používat umělé inteligentní techniky, jako je vyhledávání technika, fuzzy logika, neuronové sítě, evoluční výpočetní techniky, strojového učení, a zpravodajec při vývoji systému.
  • Vybaven dovednostmi, aby vytvořila systém jednotlivě nebo ve skupině na základě umělé inteligence, jako je inteligentní systém, expertní systém, inteligentní agent systému a robotického systému.
  • Schopnost provádět výzkum v oblastech souvisejících a na základě umělé inteligence.
  • Schopnost tvořivě a kriticky myslet řešení problémů a je schopen efektivně komunikovat dodat nápady.
  • Schopnost přispívat dovednosti jednotlivě nebo ve skupině na rozdíl oborů a oblastí.
  • Schopnost prezentovat dobré osobnosti, etika, vedení a podnikatelské dovednosti.
  • Schopen provádět kontinuální sebevzdělávání k získání znalostí a dovedností.
Program taught in:
Angličtina

See 17 more programs offered by Universiti Teknikal Malaysia Melaka UTeM »

This course is Campus based
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
12,438
za první rok. 11,770.00 RM pro následující roky.
Deadline
By locations
By date