Read the Official Description

Tento program je navržen tak, aby vám poskytoval nejširší škálu obchodních dovedností a možnost diversifikovat nebo zaměřit vaše možnosti kariéry.

Naše bakalářské práce je integrovaný titul, který vám poskytuje základ v klíčových obchodních disciplínách s našimi hlavními kurzy. V kombinaci s výběrem velkých a nezletilých (např. Marketing, řízení lidských zdrojů nebo účetnictví) nebo z jiné oblasti oboru (jako jsou komunikace, mezinárodní vztahy nebo jazyky) a možnost zakládat stáž, absolvujete znalosti a Důvěra v úspěch v široké škále obchodních funkcí a odvětví.

Univerzita jižní Austrálie je jednou z předních obchodních škol v celosvětovém měřítku.

Stáže

Odvětví hodnotí absolventy, kteří mohou uplatnit nejmodernější teorii na skutečné výzvy v oboru s důvěrou, která přichází pouze se zkušenostmi.

Můžete získat cenné znalosti a kariérní dovednosti jako součást svého studia s vyspělou kariérou zaměřené volby a stáže v průmyslu.

Specializace

Studenti si mohou vybrat řadu specializovaných obchodních titulů, včetně marketingu, managementu, cestovního ruchu a řízení událostí, financí a řízení lidských zdrojů.

Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by University of South Australia »

This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date