Informační systémy pomáhají lidé používají technologie, aby nejlepší možné rozhodnutí. Tento stupeň, akreditována australské Computer Society, vám dává komplexní pochopení nástroji a technikami nezbytné pro řízení těchto komplexních systémů, a kreativní inovativní řešení informačních problémů.

V prvním roce budete se týkají klíčových konceptů v oblasti IT, programování a informační systémy spolu se základy managementu, marketingu a účetnictví. Ve druhém a třetím roce budete pokračovat ve studiu předměty, jako je vývoj informačních systémů a návrhu databáze.

Vaše třetí rok bude zahrnovat celoroční průmyslu projekt, která vám praktické zkušenosti pracovat jako součást týmu při plánování a rozvoje středně velký softwarový projekt.

Jakmile se absolvent, budete připraveni k práci v oblasti technologií a managementu v celé řadě organizací. Dalo by se najít role v analýze systémů a vývoj, obchodní analýzy a projektové řízení.

Anglický jazyk Požadavky

IELTS (akademické) skóre 6,0 bez individuální kapelou skóre méně než 6,0; TOEFL papíru-založené Test - minimální celkové skóre 550 se skóre 5 nebo více v testu psané angličtině; TOEFL Internet-based Test - minimální celkové skóre 60 se minimum pro SLR 18; W 22; Úspěšné ukončení angličtiny pro další studium Advanced Stage 5B (EFS5 UG minimálně 60 procent), který je k dispozici od La Trobe Melbourne; Pro více informací prosím navštivte webové stránky La Trobe Melbourne.

La Trobe Melbourne Nadace Studie: 60 procent konečný výsledek v kurzu; Angličtina jako vyučovacího jazyka v terciárním studiu mohou být přijaty. Vezměte prosím na vědomí: Angličtina jako vyučovacím jazykem v předchozím studiu nebudou přijaty jako základ pro přijetí (v angličtině) pro kurzy, kde schválila požadavek skóre testu je nad IELTS 6,5 s žádnou kapelou skóre méně než 6,0. Pearson Test z angličtiny (Academic) (PTE): Minimální počet bodů z 57, bez komunikativní dovednosti skóre méně než 50.

Cambridge Certificate pokročilého anglického jazyka (CAE): třída B nebo vyšší.

Cambridge Certificate of Proficiency in English (CPE): průchod stupeň C nebo vyšší, nebo schválený mezinárodní ekvivalent.

Akademické vstupní požadavky

 • LTM Nadace Studie - 60
 • Aust. Yr 12 (ATAR) 2015 (pouze orientační) - N / A
 • International Baccalaureate - 24
 • Úrovně GCE A - 7
 • HKDSE - 2 x Level 4
 • Srí Lanky Úrovně A - CCC
 • STPM - 8
 • Norsko střední Certifikát - 3.5
 • Sweden Slutbetyg - G
 • Všechny indické Sen SC (5 nejlepších Předměty) - 65
 • Vietnam (rok 12) - 8
 • Indonésie (SMA) - 8
 • GAC Cert. IV - 2,6 GPA
 • GAOKAO - viz: webové stránky

Pokud nesplňují tyto požadavky vstupních byste mohl mít zájem v La Trobe je Nadace studia a diplom programy, které poskytují alternativní cestu do programů vysokoškoláka je La Trobe je. Pro více informací prosím navštivte webové stránky La Trobe Melbourne.

Předmět předpokladem

Jednotky 3 a 4: studie skóre alespoň 25 v angličtině (EAL), nebo 20 v jakémkoli jiném angličtině.

Profesionální uznání

Tento kurz je plně akreditována australské Computer Society (ACS).

Pracovní příležitosti

Budete vhodné pro role, které překlenout mezeru mezi technických a řídících pracovníků. Můžete si najít kariéru v různých odvětvích, například jako systémový analytik s odbornými znalostmi v analýze požadavky na podnikový informační systém a způsoby nasazení systému.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z La Trobe University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date