Bakalář podnikových informačních systémů

La Trobe University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář podnikových informačních systémů

La Trobe University

Informační systémy pomáhají lidé používají technologie, aby nejlepší možné rozhodnutí. Tento stupeň, akreditována australské Computer Society, vám dává komplexní pochopení nástroji a technikami nezbytné pro řízení těchto komplexních systémů, a kreativní inovativní řešení informačních problémů.

V prvním roce budete se týkají klíčových konceptů v oblasti IT, programování a informační systémy spolu se základy managementu, marketingu a účetnictví. Ve druhém a třetím roce budete pokračovat ve studiu předměty, jako je vývoj informačních systémů a návrhu databáze.

Vaše třetí rok bude zahrnovat celoroční průmyslu projekt, která vám praktické zkušenosti pracovat jako součást týmu při plánování a rozvoje středně velký softwarový projekt.

Jakmile se absolvent, budete připraveni k práci v oblasti technologií a managementu v celé řadě organizací. Dalo by se najít role v analýze systémů a vývoj, obchodní analýzy a projektové řízení.

Anglický jazyk Požadavky

IELTS (akademické) skóre 6,0 bez individuální kapelou skóre méně než 6,0; TOEFL papíru-založené Test - minimální celkové skóre 550 se skóre 5 nebo více v testu psané angličtině; TOEFL Internet-based Test - minimální celkové skóre 60 se minimum pro SLR 18; W 22; Úspěšné ukončení angličtiny pro další studium Advanced Stage 5B (EFS5 UG minimálně 60 procent), který je k dispozici od La Trobe Melbourne; Pro více informací prosím navštivte webové stránky La Trobe Melbourne.

La Trobe Melbourne Nadace Studie: 60 procent konečný výsledek v kurzu; Angličtina jako vyučovacího jazyka v terciárním studiu mohou být přijaty. Vezměte prosím na vědomí: Angličtina jako vyučovacím jazykem v předchozím studiu nebudou přijaty jako základ pro přijetí (v angličtině) pro kurzy, kde schválila požadavek skóre testu je nad IELTS 6,5 s žádnou kapelou skóre méně než 6,0. Pearson Test z angličtiny (Academic) (PTE): Minimální počet bodů z 57, bez komunikativní dovednosti skóre méně než 50.

Cambridge Certificate pokročilého anglického jazyka (CAE): třída B nebo vyšší.

Cambridge Certificate of Proficiency in English (CPE): průchod stupeň C nebo vyšší, nebo schválený mezinárodní ekvivalent.

Akademické vstupní požadavky

 • LTM Nadace Studie - 60
 • Aust. Yr 12 (ATAR) 2015 (pouze orientační) - N / A
 • International Baccalaureate - 24
 • Úrovně GCE A - 7
 • HKDSE - 2 x Level 4
 • Srí Lanky Úrovně A - CCC
 • STPM - 8
 • Norsko střední Certifikát - 3.5
 • Sweden Slutbetyg - G
 • Všechny indické Sen SC (5 nejlepších Předměty) - 65
 • Vietnam (rok 12) - 8
 • Indonésie (SMA) - 8
 • GAC Cert. IV - 2,6 GPA
 • GAOKAO - viz: webové stránky

Pokud nesplňují tyto požadavky vstupních byste mohl mít zájem v La Trobe je Nadace studia a diplom programy, které poskytují alternativní cestu do programů vysokoškoláka je La Trobe je. Pro více informací prosím navštivte webové stránky La Trobe Melbourne.

Předmět předpokladem

Jednotky 3 a 4: studie skóre alespoň 25 v angličtině (EAL), nebo 20 v jakémkoli jiném angličtině.

Profesionální uznání

Tento kurz je plně akreditována australské Computer Society (ACS).

Pracovní příležitosti

Budete vhodné pro role, které překlenout mezeru mezi technických a řídících pracovníků. Můžete si najít kariéru v různých odvětvích, například jako systémový analytik s odbornými znalostmi v analýze požadavky na podnikový informační systém a způsoby nasazení systému.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Austrálie - Melbourne, Victoria
Datum začátku : Mar. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Mar. 2019
Austrálie - Melbourne, Victoria
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu