Bakalář psychologie

North Park University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář psychologie

North Park University

Bakalář psychologie

Máte-li touhu pochopit lidské chování a zlepšit zdraví a pohodu ostatních, bude psychologie poskytne vhled do mysli a chování, a zároveň rozvíjet své schopnosti kritického myšlení, efektivní ústní i písemné komunikace, výzkum a statistické znalostí a řešení problémů ,

Psychologie vás připraví na postgraduální studium, nebo kariéru v poradenství, reklama, sociální práce, lidské zdroje, spojenecké zdraví, výzkum trhu, a další.

Proč North Park?

North Park se zaměřuje na aplikaci psychologie jako vědy a tvrdého tréninku povolání, poskytuje ve vědeckých výzkumných metod při vyučování vás, abyste použili vědecké zásady a postupy v reálném světě. Naše různorodé, městské nastavení doplňuje psychologické pojmy porozumění, porce, a zlepšit životy druhých. Studenti budou integrovat praktické vzdělávání, stáží a příležitosti služby s malými skupinových diskusí, které obsahují otázky víry, etiky a kultury, aby více komplexní pochopení všech jedinců.

Kariéra a Graduate School

Mnoho psychologie obory kariéře a postgraduální studium v ​​poradenství, sociální práci, školní psychologie, průmyslové / organizační psychologie, ergoterapie, a Logopedie. Čerství absolventi North Park se zúčastnili Boston College, Northwestern University, Washington University of St. Louis, University of Minnesota, Loyola University Chicago, a University of Pittsburgh.

Stáže

North Park spolupracuje s mnoha Chicago neziskové organizace, školy, nemocnice, podniky a sociálních služeb agentur nabídnout možnosti stáží. Naši studenti pracovali a učil se na organizace, včetně Skokový start, Chicago státní školy, švédské pakt a RAVENSWOOD paktu nemocnice, Chicago Poradně, Lydia dům, rohového Poradně, úterý dítě, a Office národní politiku kontroly drog.

Probíhající výzkum

Psychologie fakulty chování a přímá různých výzkumných na akademické půdě, včetně jednoho projektu, který se dívá na to, jak kojenci a batolata učí jazyk.

Pre-odborné přípravy

Připravte se na vysokoškolské či odborné programy v medicíně, fyzikální terapie, ergoterapie, Logopedie, nebo sociální práce s příslušnými kurzu, stáže, a možnostem výzkumu v psychologii dur. V obou major nebo některého z našich pre-profesionální dráhy, náš expert fakulty vám poradí, jak se dostat na zkušenosti, musíte být standout mezi žadatele o zvoleném programu absolventa.

Požadavky programu

Major celoroční práce:

  • 36 (BA), nebo 52 (BS) kreditních hodin
  • 46 základní kurikulum úvěry
  • 120 Celkový počet kreditů za promoci
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu