Bakalář raného vzdělávání a péče (narození-5)

Hunter TAFE - Australia

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář raného vzdělávání a péče (narození-5)

Hunter TAFE - Australia

Bakalář dětství vzdělávání a péče v raném (narození-5) si klade za cíl vyvinout rané dětství učitele, kteří mohou integrovat teoretické poznatky do praktické vzdělání a péče dovedností na pracovišti.

Tam je silná, aplikovat učení zaměření na tento stupeň, takže když jste absolvent, budete připraveni pracovat s dětmi v různých prostředích, včetně dlouhé denní péči, školka, integrované dětské a rodinné služby a služby včasné intervence.

Akademické a teoretický obsah jsou doplněné odbornou praxí, která vám umožní aplikovat to, co jste se naučili v reálném světovém prostředí.

Budete studovat vývoj dítěte a pedagogických postupů, etiku, rozmanitost a sociální spravedlnost. Během svého stáže, budete mít možnost otestovat teoretické znalosti v reálném pracovišti.

Čtyřletý stupeň nabízí:

Zkušenosti na pracovišti. Budete dokončit osm samostatných odborných stáží v celém programu. Tyto budou ve formě blokových umístění po dobu 5 dnů v týdnu po dobu 2 až 4 týdny v každé polovině roku studie. To vám dá vynikající příležitost dát znalosti, které jste získali v praxi.

Multidisciplinární přístup. Získáte praktické dovednosti se silnou teoretickou oporu. Budete přemýšlet o svých praktických zkušeností, jak se naučit.

Podpůrné výukové prostředí. Studenti se naučí v malých třídách a baví učit od zkušených, kvalifikovaných učitelů. TAFE NSW chápe vzdělávací potřeby svých studentů a se proto vyvinula svůj styl výuky.

Průmysl-uznávané kvalifikace, které vám umožní pracovat jako v raném dětství učitele v Austrálii.

Příležitosti k dosažení více kvalifikace odborného vzdělávání a přípravy během stupně, včetně osvědčení 3 a diplom z dětství, vzdělání a péče (25272) Early a (25.281).

Stupeň je strukturován více než osm semestrů, se studenty na plný úvazek potřebných pro dokončení pěti předmětů za semestr v následujícím pořadí.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
48,000 AUD
Information
Deadline
Locations
Austrálie - Newcastle, New South Wales
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Austrálie - Newcastle, New South Wales
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu