Bakalář skandinávského studií

North Park University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář skandinávského studií

North Park University

Bachelor of skandinávských studií

Možnost prozkoumat tuto specifickou evropskou kulturu, naučit se nový jazyk, a studovat v zahraničí vás připraví žít v multikulturním světě, stojí tak, jak vynalézavý, flexibilní a schopný prokázat kreativní a kritické myšlení. No field-nebo zemi je mimo dosah po dokončení studia. Naši absolventi pokračovat ve studiu či práci ve všem od neziskové organizace vzdělávání pro podnikání, ve Spojených státech a do zahraničí.

Proč North Park?

Švédské přistěhovalci založena severního parku více než před sto lety, která položila základy pro připojení s naší skandinávské dědictví. Nachází se v samém srdci Chicaga je skandinávské kultury, budete podílet na živé tradice a mají přístup k stáží a události ve městě. Nabízíme nejdelší nepřetržitý program výměn mezi Spojenými státy a Švédsko a další studium v ​​zahraničí programy, které vás připraví žít v globální společnosti.

Kariéra v skandinávských studií

Budete absolvovat bilingvní a bikulturní, dvě vlastnosti, které se otevře dveře k mnoha oblastech. S možností zdvojnásobit major, naši absolventi pokračovat v kariéře, které zahrnují neziskový, vzdělávání, obchodu a ministerstvo.

Chicago jako učebna

Švédský Americké muzeum se nachází v blízkosti města, tradičně švédské čtvrti Andersonville, dost blízko na exkurzích, stáže, a kulturních akcí. Naše vlastní Centrum pro Skandinávská studia poskytuje spojení s mnoha organizacemi. Kulturní zážitky po celém městě a mnoho čtvrtí obohatí své vzdělání North Park.

Studium v ​​zahraničí

Zažívají první ruky kulturu a zvyky o skandinávské země, budou oba rozšířit svůj pohled na svět a přinést do ostré to, co jste se naučili ve třídě. Studenti mohou studovat v Norsku, Finsku, na Islandu, nebo ve Švédsku, kde se 35-letý SVF program Jönköping je nejdelší souvislé výměnný program mezi Spojenými státy a ve Švédsku. Příležitosti pro studium v ​​zahraničí s International Student Exchange Program (Spektrum), jsou také k dispozici.

Požadavky programu

  • 36 hodin hlavní kurzu
  • 46 základní kurikulum úvěry
  • Celkový kredit 120 hodin k maturitě
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu